Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je to za údaj na displeji?


Guest foto1977

Recommended Posts

mě se zobrazuje normálně na displeji klimatizace - tam jsou dvě podle toho co si navolím

na které straně za teplotu.

Ale nahoře na displeji mám jen tu 18,0 a nevím jak jí rozhýbat aby ukazovala skutečnej stav.

Možná to má u 307 ukazovat aktuální teplotu v autě a já mám ten teploměr zaseklekj nebo rozbytej???

Fakt nevím co s tím. Ale je pozitivní, že tam ten displej patří, těď už s tím klidně zajedu do servisu peugeot

jestli nevědí čím to je.

Škoda že na netu nikde není ten displej líp popsanej - co a jak má ukazovat a jak se to šteluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to podľa mňa tým, že to je zo 407my. Tvoja klíma to asi nedokáže ovládať keďže má vlastný displej. Podobne na tej sediacej postave sa majú zobrazovať šípky smeru prúdenia vzduchu tebe to robí? Vnútorná teplota to nebude, postrádala by totiž význam - najmä ak máš klímu dvojzónovú.

[upravil dne 25.3.2009 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten display tam patrí podľa VIN, čiže zostáva možnosť, že je zle nakonfigurovaný. To sa mohlo stať pri jeho výmene, keďže tie prvé displeje mali problém so zobrazovaním po zahriatí. U 407 ich menili zdarma v rámci záruky, možno u 307 tiež. Možno by sa Hnusoba podľa VIN mohol pozrieť, či sa niečo s displejom dialo namiesto kývania bejzbolkou.

[upravil dne 25.3.2009 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnusoba: nechápu smysl tvého posledního příspěvku. Myslím, že toto fórum je určeno především k řešení problémů

a já zde v sekci 307 jsem založil vlákno kde se dotazuji na údaj na displeji který nemohu nikde na netu ani v literatuře

najít popsaný jak funguje. A tak čekám, že se zde někdo kdo má k tomu co říct ozve a pomůže mi záhadu objasnit.

Tak mi zde práve pomohl AnotherOne.

Pokud k tomu problému nemáš žádný objektivní příspěvek a navíc ani nemáš 307 tak nechápu proč sem vůbec píšeš takovéto příspěvky

které jsou zcela zcestné a pouze dělají z vlákna nepřehlednou bramboračku.

Nic ve zlém, ale to, že toto fórum je tvůj domov tě ještě neopravňuje zde takto slaboduše moralizovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foto1977

Hnusoba: nechápu smysl tvého posledního příspěvku. Myslím, že toto fórum je určeno především k řešení problémů

a já zde v sekci 307 jsem založil vlákno kde se dotazuji na údaj na displeji který nemohu nikde na netu ani v literatuře

najít popsaný jak funguje. A tak čekám, že se zde někdo kdo má k tomu co říct ozve a pomůže mi záhadu objasnit.

Tak mi zde práve pomohl AnotherOne.

Pokud k tomu problému nemáš žádný objektivní příspěvek a navíc ani nemáš 307 tak nechápu proč sem vůbec píšeš takovéto příspěvky

které jsou zcela zcestné a pouze dělají z vlákna nepřehlednou bramboračku.

Nic ve zlém, ale to, že toto fórum je tvůj domov tě ještě neopravňuje zde takto slaboduše moralizovat!

Souhlasím!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foto1977

Hnusoba: nechápu smysl tvého posledního příspěvku. Myslím, že toto fórum je určeno především k řešení problémů

a já zde v sekci 307 jsem založil vlákno kde se dotazuji na údaj na displeji který nemohu nikde na netu ani v literatuře

najít popsaný jak funguje. A tak čekám, že se zde někdo kdo má k tomu co říct ozve a pomůže mi záhadu objasnit.

Tak mi zde práve pomohl AnotherOne.

Pokud k tomu problému nemáš žádný objektivní příspěvek a navíc ani nemáš 307 tak nechápu proč sem vůbec píšeš takovéto příspěvky

které jsou zcela zcestné a pouze dělají z vlákna nepřehlednou bramboračku.

Nic ve zlém, ale to, že toto fórum je tvůj domov tě ještě neopravňuje zde takto slaboduše moralizovat!

z toho si nic nedelj, takovejch je tu plno, tady jsou 2 displaye s radiem

obr10.jpg

obr11.jpg

pro Anotherone:

takhle je klima u 307new

obr12.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka639: díky za fotky, každopádně mě ten displej se zapnutým rádiem vypadá jinak.

Jinak nevíš (nevíte) o někom kdo by byl schopen se na to připojit a zjistit kde je chyba?

Nebo musím do peugeot servisu? Jsem z prahy, ale klidně kousek dojedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Vôbec nechápem zmysel riešenia tohto problému...tu asi nestačí raz napísať že je zlý display z iného auta alebo je zle nakonfigurovaný...tu treba dvadsať príspevkov, ktoré nikam nevedú a nič nepomôžu a siahodlhé príspevky o tom istom dookola :bojim:bacha

ja zase suhlasim. odpoved je strucna a jasna - bud je z ineho auta alebo zle nakonfigurovany, riesit ci niekto ma alebo nema jedneho ci dvoch panacikov je blbost. ten displej je evidentne zo 407, asi sa Spanielovi pacil a dal si ho doma \"vytunit\" a na panacika so statickou teplotou sa vykaslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

Původně zaslal: hnusoba

Vôbec nechápem zmysel riešenia tohto problému...tu asi nestačí raz napísať že je zlý display z iného auta alebo je zle nakonfigurovaný...tu treba dvadsať príspevkov, ktoré nikam nevedú a nič nepomôžu a siahodlhé príspevky o tom istom dookola :bojim:bacha

ja zase suhlasim. odpoved je strucna a jasna - bud je z ineho auta alebo zle nakonfigurovany, riesit ci niekto ma alebo nema jedneho ci dvoch panacikov je blbost. ten displej je evidentne zo 407, asi sa Spanielovi pacil a dal si ho doma \"vytunit\" a na panacika so statickou teplotou sa vykaslal.

Keby si si to prečítal celé, tak by si vedel, že ten displej tam patrí podľa vin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...