Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak hodně je znát sportovní vložka?


Pllaša

Recommended Posts

pllaša: ja mela greena si 3 roky bv bejbvalym auti a spokojenost...

jinka necekej ze ti pribude v motoru 20 koni... ano auto se mozna bude lip dostavat v nizsich otackach nahoru, ale nic vic.. bude lip dejchat - jak uz tu bylo receno a zivotnost a tim padem i castejsi udrzba te mine - jelikoz ho staci pravidelne cistit a mas ho na dost dlouho... takze bych ho klidne koupila a budes mit na chvili vysmato:-))):roker

kdyz bych si mela vybrat mezi KN a green asi bych volila green - prijde mi ze KN si necha priplatit zza znacku.. ale jinak proti nim nic nemam..

Ja si budu porizovat asi celej kit od BMC...

A co se tyce zvyssovani vykonu na tehle motorech, tak to nema cenu... mam taky 1.6 a uz z minulyho auta vim, ze je to jen spousta penez a vykon minimalni narust...

na stary 1.6 jsem mela, vejfuck, filtr, svicky, svody, snizenou hlavu, celej motor asi 3x na ponku a ve finale to pridalo mozna cca 10 koniku.. coz neni moc za tu praci...:aut:myslim:super

[upravil dne 25/3/09 Geri007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa tiez chystam prerobyt sanie konusovim filtrom a vyviest ho z boku do narazniku:myslim -no este uvidim-len sa neviem rozhodnut aku znacku ci Green,KN ale 60ecok je dost za filter:nevim,tak som premyslal ci je velky rozdiel dat neaky uni za 25ecok albo znacku za min.60:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306gti6 ja som kupoval univerzal na stranke www.sportovniautodoplnky.cz. kit k57i stoji asi 2x tolko ale v sade je ten isty filter ako univerzal (moze mat teoreticky trochu iny tvar) a mas tam navyse len jednu s-ka pasku a hlinikovu flexo hadicu s ukoncovacim zaoblenym natrubkom to je vsetko. Su kity 57i pre niektore auta kde mas aj nejake hodnotnejsie prislusenstvo- ale na 306gti6 nie. dal by som osobne prednost urciet KN alebo Green (ja osbne by som preferoval KN kedze je dodavatel aj napr pre spickove AEM sania-sam som ho mal a nameral soms nim plus cca 5koni a narast krutaku bol v rozmedzi 4200-5500ot dokonca 10Nm!) a aj preto ze som cital ze Green neni 100% bavlna a nepisu mu kgaranciu 1mil km ale \"len\" 100tis km (co je aj tak dostatocne podla mna). ale vysledok bude natolko zrovnatelny z eto je jedno, ale ak si len nerozhodny tak ja by som kupil KN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...