Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mělník - rozdělení a přehled ubytování


Schreek

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Miss Vix nemáš? tím bys to vyřešil. Pak už jedině vzit na výlet i mamku a třeba to celý zatáhne žes byl loni hodnej.

miss vix nemám - a mamku tahat nehodlám - je to jen o nastavení, o ničem jiném. Pokud majitel nedokáže pochopit, že v blbé (dvacetileté) Křápole se člověk vyspí pohodlněji, než v jeho stejně starém (možná starším a ještě o něco více neudržovanějším) sudu, jeho boj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

vix: tím bych si nebyl tak jistý! Postel je postel, sud jsem vyzkoušel na vlastní kůži a není to nic hrozného :roll

... zkoušel´s Křápolu ? :D (jen takový nepatrný rozdíl : sud vs. postel v Křápole :) )

... mno, pokud majitel \"sleví\" a jeden sud = jeden vix á 130,- Kč, určitě se domluvíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesnáším hlášku :\"Je mi to líto\" :grr

... je to hláška typu: \" Došly mi argumenty, napíšu tomu druhému - že je mi to líto\")

130,- Kč není pro mě hodně, ale je pro mě hodně už 260,- Kč za něco, co dokáže nabídnout \"blbá\" 205 - pro mě za \"0\" Kč.

Holt budu přesplotovní ... :roker

P.S.: Na Šebe platím taky nějaké ubytko a je všem jedno, je-li to auto nebo stan :aut

(P.S.: A doufám, že to tak i nadále zůstane ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šebe je zcela jinej sraz. Jinej sytsém ubytka (pravda cenově bezkonkurenční) ... to Ti doufám tvoje inteligence umožňuje posoudit, ne?

Prostě jsou jednou daný ceny a ty tak jsou a budopu pro všechny (čti i pro pana VIXe*). Když Ti připadá 260,- moc, jsou varianty -> spát v sudu s někým, kdo bude ochotnej s tebou spát, nebo dát 130,- a spát ve stanu/křápole anebo, jak píšeš sám spát mimo kemp za déčko... Nebo klidně dojížděj domu, to je tvůj BOJ:mrk

*sorry za použití tvého stylu vyjadřování :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: kujon106

Nechtěla by mě nějaká slečna jako spolubydlícího do sudu? Vixe beru jako poslední možnost, přecijen by to vypadalo asi kapku divně (bez urážky) :D :D

TEBE??????? :D:D:D:D:D:D to pochybuju :D

No jen aby se nepřihlásila KeiTynka a tys nečuměl :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: kujon106

Nechtěla by mě nějaká slečna jako spolubydlícího do sudu? Vixe beru jako poslední možnost, přecijen by to vypadalo asi kapku divně (bez urážky) :D :D

TEBE??????? :D:D:D:D:D:D to pochybuju :D

No jen aby se nepřihlásila KeiTynka a tys nečuměl :D :D :D :D

He no to mas recht to byc asi jako cumel no , ale ty pak taky :bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Nechtěla by mě nějaká slečna jako spolubydlícího do sudu? Vixe beru jako poslední možnost, přecijen by to vypadalo asi kapku divně (bez urážky) :D :D

:D:D:D:D:D:D:D no já zatím ještě s ubytkem nevím, ale v sudu bych skončila nerada :D:D:D:D:D:D

Vix se určitě neurazí... ten bude spát v křápole za plotem... a to ještě neví, že ze starý známosti to bude mít za plotem jen za 100,- Kč :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...