Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

riadiaca paka - cely vrchny plast zhanam


paul_b

Recommended Posts

som tu novy, takze som to nesmeroval ani na nikoho len zaradil ako topic... ja som totizto mal jednu 505 aj v zalohe k mojej 505 TI, r.v.85 hoci s inym motorom, ale na nahradne diely bol good lenze mi ho ukradli v meste, kde bol odparkovany...

pripadne nevedel by si o nejakej hlavici radiacej paky ktora stoji za hriech? jednu som si kupil, ale ten idiotsky patent uchytenia stoji s prepacenim za prd

ahh BTW nemas skusenost so startovanim na studeno? musim totizto naslapat plynovy pedal par krat a az potom naskoci, inak eeee.... idem si vymenit naplne vsetky a filtre a pridem s tym do brna, studentske mafia vozitko s mega vykonom :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

mě ta hlavice přijde stejná jako ve 205 a asi i 309, jen je naopak otočená

No novém modelu 505ky ano. Ale on má předpokládám starý model (píše TI). Tam je jiná.

Ota: Opron má ještě tu mojí z Goetheiksový 305ky, tam byla klasická kulatá s Rkem vpravo dolu... A myslím, že Opronovo zacházení vydržela.

paul_b: Ve starém modelu se ta hlavice liší dle toho, zda má 4 nebo 5 kvaltů. A pak v roku - myslím že 83 se nějak měnila...

Nebylo by lepší objednat novou? Já kupoval tu na ten nový model a stála asi 400-600 Kč? No už nevím, ale ta origo něco vydrží...

Startování za studena - napiš co máš za motor (OHV-řetěz, OHC-řemen) a karbec nebo vstřikování? Spíš ti padá benzín, nějaká blbá hadička apod.

[upravil dne 29/3/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mam stary.. 505 Turbo Injection s N9TE motorom, r.v. august / 85, 5 stupn. prevodovka, R napravo dole

novu hlavicu riadiacej paky? poradis kde by sa to dalo mrknut na nete?

motor je OHC remen(to je na isto) a asi vstrekovanie, nie som si isty kedze vychadzam len z toho ze injection=vstrekovanie, do aut sa moc nevyznam... akurat je auto na vymene capov, kvapalin a pod. tak dam vediet ci moj pan technik poriesil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám v těch autech mít zmatek...

1) Není to ta amerika ze Slovenska???

2) Není to to Turbo starý model ze Slovenska? Někdo tu už o něm psal, že se mu líbí jak auto rozpráví apod. A možná i něco o řadící páce... (viz tahle sekce \"Peugeot 505\")

paul_b: Jestli máš Turbo Injection, tak máš rozvodový ŘETĚZ.

Hlavice řadící páky - na netu originál nenajdeš (jen náhražky). Jedině u dealera Peugeota na mikrofichy. Nebo ti to ve fichy najdu já, pošlu ti kód (obj.číslo) a ty si pak budeš muset zjistit u jakéhokoliv dealera Peugeot, zda tento kod jde objednat a za kolik.

Radši mi pošli Vin, abych to lépe v mikrofichy našel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este ma napadla jedna vec - ktore su obchody s top vyberom nahradnych dielov?? pozeral som vzduchove filtre, ale malo kto ich ma - ak aj ano tak maju ale nejake zvlastne pretoze 1000% mam taky stvoruholnikovy filter a oni na ten moj model ponukaju tie take valcove(tusim iba autokelly ma 1 zo 4 co pasuje aj mne)... pripadne je to kvazi univerzalne a mohlo sa stat ze taky filter kdesi maju ale nemaju ho zaradeny pod mojim modelom auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze VIN je: VF3551A96F1766788, ak by sa ti dalo tak by som privital max info, pripadne ak sa ti to da tak tie mikrofichy aj oscanovat alebo mi to nejako preposlat na email brusnicky@gmail.com - neviem ako to mas dostupne/nedostupne

danke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul_b

takze VIN je: VF3551A96F1766788, ak by sa ti dalo tak by som privital max info, pripadne ak sa ti to da tak tie mikrofichy aj oscanovat alebo mi to nejako preposlat na email brusnicky@gmail.com - neviem ako to mas dostupne/nedostupne

danke

Máš VIN přesně o 1007 vyšší, než můj Turbo Inj.

Info - co potřebuješ vědět?

Mikrofiche - v počítači je nemám a asi hnedtak mít nebudu, nejde to moc dobře do počítače dostat...

Na ten vrch řadící páky se mrknu jakmile bude čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle Vinu máš MODEL 85, a převodovku BA 10/5 (pětikvalt že?).

Ve fichy je DO MODELU 85 hlavice řadící páky pod obj.číslem 2403.35 .

Od MODELU 85 je hlavice řad.páky pod obj.číslem 2403.67 - viz obrázek. To je ta co se dávala pak do všech nových modelů, prostě ta blýskavější.

Předpokládám, že jsi tam měl takovou tu černou, a čísla a linky byli bílý? Jestli jo, tak takovou mám taky v Turbu, ale otázka je, jestli je pro ní to číslo 2403.35 - protože pokud já mám model 85, měl bych mít dle fiche už tu novou co je na fotce...

Myslím že byli i takový celý plastový, docela ošklivý... Někde mám kdyžtak fotku...

Každopádně pro pětikvalt jsou dle fiche jen tyto dvě možnosti výše uvedené. Přesný obrázky tam nejsou.

Tahle hlavice stála skoro 600 Kč...

[upravil dne 12/4/2009 Marcel505]

post-0-14109605942095_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...