Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GUMY


PESEK79

Recommended Posts

Cau,tak jsem zase tady a mam dalsi dotaz.Mam na aute plechace 13\" a chcu si koupit AL kola se sirsima gumama,asi tak 185/65 R 14 ,ale mam strach,jestli mi to s takovyma sirokyma gumama vubec nejak pojede..Mam 1.9D 47kW.Nema z vas nekdo s temato gumama vs. motorem nejakou zkusenost? Co myslite vy?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem PESEK79

Cau,tak jsem zase tady a mam dalsi dotaz.Mam na aute plechace 13\" a chcu si koupit AL kola se sirsima gumama,asi tak 185/65 R 14 ,ale mam strach,jestli mi to s takovyma sirokyma gumama vubec nejak pojede..Mam 1.9D 47kW.Nema z vas nekdo s temato gumama vs. motorem nejakou zkusenost? Co myslite vy?????

Ono taky zaleží v který kastli si tenhle motor hoví ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

185/65 R14 su na 405 1.9 D spolu s 175/70 R14 doporucene a nemam s nimi ziaden problem.

Na 309 boli na tych 13 asi 165/70 ?? ktore su o cca 3.5 cm mensie na priemer. Nejaky vazny problem by to nemal byt, ale bude to mozno trosku lenivsie ??

Asi bude najlepsie, ked napise Oddie on ma lepsi prehlad o kolesach a 309 :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se zapsáním do TP by neměl být problém,185/60/14 se dává sériově na GTI,na 205 je mám taky a pustil mě i na technický i když je nemám zapsaný v TP,kouknul se do tabulek,zjistil že na 205 se dávaj na GTI z výroby,tak to bylo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove,jde mi hlavne o to,aby mi nezkresloval tachometr.Nemam rad,kdyz musim odecitat např. 10 km/h , abych se dostal na skutecnou rychlost.V tabulkach pisou,ze 165/70 R13 lze nahradit 165/65 R 14,175/65 R14,185/65 R14 nebo 185/55 R15,ale 185/60 R14 tam neni psano,tak jestli mi to nezkresli skutecnou rychlost.Moc se mi nechce rozebirat pristrojovku a posunovat rucicku......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud víš co ta čísla znamenají, tak si to spočítáš.

jinak mám na 205 D 185/60/14 letní a před zimou jsem kupoval zimní na inzerát.

v inzerátu bylo že jsou to taky 185/60/14 a já se nekouknul a byly to 185/65/14 a už to nebylo ono-vzadu mi to prodřelo tu trubici od hrdla do nádrže.

takže 185/65/14 na 205 nebrat:papa

[Editován dne 2/6/04 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Pejsek: kup ty 185/60 ... ja je tam mam taky a je to poho... je to sice trochu linejsi, ale poznas to jen ten prvni den po prezuti...

A s tim tachem si hlavu nelamej... stejne ti asi bude i ted ukazovat tak nejak vselijak... ja jen vim ze muj odjety pocet kilometru ma occhylku 3% (na standartnich 13kach).. jak moc se to pohlo ted na 14kach sem zatim nemeril...

p.s. k tomu se vaze i ma otazka... kdyz se kilometry lisi o 3procenat = i rychlost na tachu byla o 3% vetsi?... meril jsem to dle kilometrovniku na dalnici pri rychlosti cca 120-130km/h.

[Editován dne 2/6/04 Toman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem adamekz

Na mojem P205 GTi mám Bravury 195/50/R15

foto na www.sweb.cz/zbynek.adamek/gti

Pěkný autí! Hlavně v létě to musí být pohodička, co? Jen mě trochu překvapil ten volant a řadička. Trochu se to do toho nehodí, si myslím. Auto je krásný a volant taky, ale každý je krásný trochu jinak. Je to stejné jako s jídlem! Dvě chuti, které jsou výtečné taky nemusejí chutnat výtečně na jednom talíři ;) Chápeš co tím myslím, ne? Zvolil bych trochu něco sportovnějšího ducha. Tohle ve mě evokuje spíš veterána a to tohle žihadýlko rohodně ještě dlouho nebude! :cool:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v lete je to supr jizda a hlavne vitr ve vlasech!! Jenom me sere, ze jsem v zime praskl tu pruhlednou folii vzadu. Tedka uz asi pul roku shanim novou, ale beznadejne. V peugeotu mi rekli, ze mi ji objednaji ale POZOR za 14000,-.!!!:o:o:o Zkousel jsem psat do ruznych cabrio clubu o pomoc, ale vubec nikdo mi neodepsal!! Parchanti!!!:mad: Nevite nekdo o necem? O nejake nahrade?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove,vim,ze se to hodi asi spise do bazaru,ale marne shanim starsi lite disky na meho pažoutka...Koupil bych 14\" i s gumama do 8000kc..13\" bez gum do max. 6000kc..Prosim,prosim..neprodava je nekdo?Mozno i 15\",ale pouze s odpovidajicimi plasti...Muj tel.:737930666- kdykoliv..DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...