Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy


jozef48

Recommended Posts

Potrebujem pomoc. Dva týždne som nejazdil na aute a mal som odparkovane na parkovisku. Po dvoch tazdnoch som sa sa išiel rozbehnut a nemohol som sa pohnut akoby auto bolo zabrzdene.Napokon ked som pridal plynu tak som sa pohol ale niečo akoby prasklo.Od vtedy pri brazdeni počujem zvlaštny tupy zvuk a ked brzdim pri väčšj rychlosti do uplneho zastavenia tak akoby somnou trhalo pričom počítač mi neukazal žiadnu chybu.Môžete mi poradiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pýtam sa ,pretože mne sa to stalo s ručnou ( hlúpy zvyk keď vypnem klučik zatiahnem brzdu - na firme sme parkovali do kopca),ale neseká mi to. Skús pozrieť či nie cu na kotúčoch vidieť hrdzavé flaky od platničiek.Niektoré typy platničiek možu biť agresivnejčie na vlhko a chlad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: michal24

neviete niekto poradiť ohľadom ručnej brzdy. pri vyradení auto samo spomaluje a ručná je trochu voľná (do prvého zubu(páka) platničky sa vracajú (nelepia) co s tým môže byť?

vdaka

auto bude zpomalovat vzdy, neni to prece Perpetum mobile, aby bez dodavani vykonu na kola jelo porad stejnou rychlosti.

Pokud zkusis vsechny ctyri kola na heveru, zda v odbrzdenem stavu nijak zvlast nesoupou, nebo pokud neni nektere kolo po jizde vyrazne zahrate, pak je to normalni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a je to vyriešené, ale pre všetkých na telese brzdy v zadu je pružinka na vracanie lanka ručnej brzdy, ta bola vyskočená z dosadzacích plôch a bránila uplnemu povoleniu lanka. mal som to na obidvoch stranách, takže dneska idem kupiť nové (asi nie su postavene na viac ako 4 roky.

vdaka za reakcie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...