Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sekundární baterie v P607


ttom4

Recommended Posts

Ja mam v 607 pri sekundarnej este jednu gelovku kôli autochladnicke a ziaden problem osetrene to mam aj diodou aby mi chladnicka cucala len z bat. na to urcenej plus to mam osetrene automatickym odpojovacom, ktory zabranuje uplnemu vycucaniu bat. Zapojene to mam cca rok a s dobijanim ziaden problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ROMANPU

Dnes som mal vybratú sekundárnu bat. a pozrel som typ je to obyčajná kyselinkovka, ampérovo dokonca 12V/55 Ah - už bola určite original menená.

našel jsem trakčni Varta hobby 50Ah za 2,500,tak nevim jestli mam ji objednat nebo koupit obyč za 1,300 :myslim. že pry trakčni vydrži 5-7 let,což obyč asi 4. Nevite jestli ten rozdil je znatelny? Trakčni vs. obyčejna?

[upravil dne 18/1/10 VOVKA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trakční znamená, že je určena k pohonu vozidel. Tedy že dobře snáší hluboké vybíjení. Toto není případ požadované sekundární (zadní) baterie.

Požadavek je jenom ten, aby byla hermetická, tedy neuvolňovala plyny do toho nevětraného prostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak,nemá smysl tam dávat trakční baterku,ta se používá třeba do el.ještěrek,nebo tak....Já tam mám normální kyselinovku a nejsem si jist,ale myslím,že tam někde odvětrávání bude stejně jako téměř v každém kufru.

Jen pro zajímavost VW Tuareg má baterku pod sedadlem řidiče,tam už bych asi kyselinovku nedával :-D

[upravil dne 19/1/10 Budhas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Trakční znamená, že je určena k pohonu vozidel. Tedy že dobře snáší hluboké vybíjení. Toto není případ požadované sekundární (zadní) baterie.

Požadavek je jenom ten, aby byla hermetická, tedy neuvolňovala plyny do toho nevětraného prostoru.

Pry gelovka a trakčni jsou stejne baterie,jen v gelovke je gel a v trakčni - elektrolit a jinak maji uplne stejny sistem,a trakčni nesmiš otačet dnem vzhuru. Tak si myslim jestli origo je gel tak tam musi bejt gel nebo neco podobneho (trakčni).

Nejsem profik,moc tomu nerozumim,jen řikam to co jsem slyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

zdravim, v sobotu som riesil problem s vybitou zadnou baterkou, auto sa nedalo otvorit, tak som si vyhackoval prednu kapotu, po vymene baterky v predu (predpoklad ze je kaput) sa nic nedialo, trvalo dlho a ani sam neviem ako sa mi podarilo otvorit kufor, nastastie, vymenil som baterku v zadu za taku istu a pohodicka, len by ma zaujimalo ako sa mam dostat do auta ak sa to stane znova a ako preco sa vybila, neostalo nic zapnute a auto bolo zamknute na super blokadu, ci ako sa to vola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Sekundarni baterie

Zdravim. Chlapy muzete mi poradit ,nejlepe vyfotit kde najdu tu druhou baterku? v pravem kastliku v kufru mam jen čtvercovou diru ale nic v ni neni ani koncovky na pripojeni baterky. Kdyz dam zpatecku tak mi asistent pípne ale pri nacouvavani naprekazku mlci. Samovolne se mi z niceho nic sklapeji zrcatka a nekdy se mi samo odemkne auto ,tak co tady ctu tak by to mohlo bejt tou baterkou. Je mozne že by tam vubec nebyla???:myslim diky moc za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že ,ji tam važně nemam :grr ,v te dire v pravo mam kde by mela bejt mam jako odkladaci prostor a v levo menic na cd. Docela se divim protoze auto je v plne palbě. Tak sem se těsil ze ty zavady odstranim vymenou te baterky a ted sem opět v pasti. Diky za radu. Jeste jeden dotaz :D ,jak sem dam fotky na profil???? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juju novacek ,ale dlouho sem to tady sledoval hihi. Nevim pod ten menic se nedostanu. Ale podle me ta dira co je v pravo je na tu baterku a asi mam teda model bez baterky a je z toho udelanej kastlik. tak tam mam hasicak. Az skonci ty vedra tak skontroluju senzory atd atd. A dekuju za pomoc. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...