Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repase zadní nápravy


jirka21

Recommended Posts

Původně zaslal: volvik

myslim ze to je na max dole ale presne nevim delali to mechanici kdyz uz jsem to nechal repasnout tak uz jem rikal at to tam hodi takze se na to musim kuknout a pak napisu co a jak ;)

Ja jsem to dal teď dolu na maximum,kvuli nizkejm gumám,ale dřív jsem to neměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: volvik

no jo mam to na max :D ale sere me u toho jedna vec a to je ta ze nemuzu vozit vic nez dva lidi + ja :D uz to dre o podbehy tak zadek se bude asi zvysovato jeden zub a nevite nekdo kolik to udela centimetru ten jeden zub???

Jeden zub = cca 3,5cm

Já to ted mám asi o 3 zuby:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marty já ti nevím jestli jen 3,5cm. ted jsem to dělal a přesazení o jeden zub v nápravnici činí 52mm.Taky mě to čeká už jsem namontoval novou nápravu a nák sem to netrefil skoro ani nevyjedu z garáže.

Ale je možný že na straně ramena má torzka víc zubů tak že to bude o mín ale stejně bych řek že min 4cm

takhle jsem pojal repas mé nové nápravy ještě zcela neosazena

Obraz002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na straně ramena by to mělo být 48mm.

Samozřejmě je počítáno že rameno se pohybuje bud před či po změně kolem vodorovné polohy. Pokud ne - tak jelikož jde o kruhový pohyb bude se výsledek zmešovat dál od vodorovné polohy ramene.snad jsem to dobře napsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě je teda jedna možnost a to pootáčení torzní tyče na obou stranách stejně. jelikož má každé straně má jiný počet zubů znamaná přetočení o jeden zub na obou stranách posun o cca 3,25mm tudíš přetočení o 5 zubů znamená změnu výšky o cca 16,25mm. a podle toho kam se otáčí se buď vůz zvyšuje nebo snižuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...