Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nestartuje 406 1.8 96


Libiček

Recommended Posts

zdravím všechny na fóru:papa.nechce startovat 406 všechno funguje,rádio ,ventilátor,světla prostě všechno jenom nechce startovat potvůrka.baterka je v poho ale nic.po otočení klíčku všechno stichne zhasnou světla a finíto.:aut.startér se ani nehne tak nevim jestli to nemůže být on,jenom to v něm cvaká .prosím moc o radu díkec Libiček;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osoupane uhliky starteru, zkus ho poklepat lehce kladivkem nebo klicem na kola, pokud se roztoci je to jasne, pak jedine vymontovat, zajet do Elitu, koupit nove uhliky ( cca 350Kc ) vymenit a jezdit dal

jinak na tohle tema uz jsem tu jedno vlakno daval i s fotkama jak jsem postupoval, dej vyhledat

tak jsem ti to tema nasel

[upravil dne 13/3/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle toho co tam píšete to vypadá na uhlíky,protože když jsem startoval tak to vypadalo,jako když odchází baterka,taktak se to roztočilo no a pak už nic.Vypadá to že o víkendu budem makat:bacha ještě jednou díky a vašim krasaffffcům hodně ujetých kilometrů bez závad Libiček ozvu se jak to dopadlo :papa:papa:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...