Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stěrače


juraj22

Recommended Posts

Ahoj mám jeden problém se stěrači.

Při zapnutí stěračů se mě stalo, že se po tak po 15ti setření zasekli u prostřed okna. Páčka kterou to ovládám má polohu na jedno setření. Polohu 1 s automatikou, polohu 2 rychlejší stíraní a polohu 3 velmi rychlé stírání obě bez automatiky. Ovládání zadního stěrače. Plus ovládání palub pc. Takže když jsem je chtěl znovu spustit musel dát polohu na jedno setření a zase se sekly cca po 15ti setření takhle se to opakovalo celou cestu.

Nevíte náhodou někdo kde by mohla bejt závada. Nerad bych zbytečně letěl do servisu. Určitě by se to dalo nějak opravit. Už jsem si na své 406 dost věcí vyměnil takže se toho nebojím. Je potřebuju radu kde je problém a co rozdělat, abych nerozdělával něco zbytečnýho.

Kdo víte co a jak napište prosím dík.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

co dělá BSI nevím nemám ji ale jednou mne blbli stěrače a nakonec to bylo tím že svorkovnice u motorku byla zoxidovaná.Po očištění OK ale mám starý model,ono bez stěračů se jezdit nedá:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda nedá a navíc mě to hrozně štve když něco nefunguje tak jak má

zkusím to všechno nejdřív očistit jak ovládání tak i u motorku a pak to vyzkouším než se začnu hrabat v el. pokud tu někdo nenapíše co mám přesně vyměnit abych neudělal nějakou škodu to bych fakt nerad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsadil bych na ten doběh. Pokud nemá doběh kontakt, tak si auto myslí, že se stěrače ani po dlouhé době nevrátily dolů a raději je vypne (v jakékoliv poloze). Stírání se potom musí obnovit opětovným vypnutím a zapnutím (změna polohy páčky). Tady jsem řešil podobný problém:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...