Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 309 GL 1.4 47kW(65PS) - nová kola na léto


N3R3Z

Recommended Posts

Tak světla jsou luxus, mohl bych udělat i nějaký foto že :) V noci je to fakt paráda, ještě by to chtělo další dvoje přídavný dálky do nárazníku a vidím jak ve dne :D A brzdy taky dobrý, prý byl na levém třmenu seklý pístek... ale už je vše OK. Brzo mě čeká další výměna oleje a možná se už i dočkám té nové kastle.

EDIT:

V poslední době mi zlobil startér, no dnes už jsem ho odeslal k mechanikovi na ozdravnou kůru a dostal jsem nový :)

[upravil dne 20/8/10 N3R3Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak v poslední době mi při 80km/h a víc, trošku pohvízdávalo v zadním pravým ložisku... no dnes se asi už uplně vysralo.. na heveru kolo nedá pomalu 2 otočky, za jízdy to znatelně brzdí a dost v něm chrčí... začínám přemýšlet, že auto uložím k věčnému spánku a těžce budu zvažovat pořízení čehokoliv dalšího... v poslední době už ty poruchy začínají být neúnosný :(:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak proběhla údržba před zimou... vyměněn zadní pravý buben (z ložiska se stala kovová drť), přezuto na zimní, kontrola fridexu, výměna vody do ostřikovačů, nová + svorka na baterku (byla už na hadry a nedržela), zítra bude následovat i nová -. Taky jsem trochu dopnul altík... ještě zkusím něčím na zimu zaplácnout tu díru v prahu, ať to nedostává tak zabrat a můžu v klidu prohlásit, že zima může přijít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dadadavid: myslíš toho jaguára? :D ten jde teď konečně po 3 letech na opravu... byl to porod na něj sehnat nápravnici, nakonec jsme našli dárce (stajnej model v bílé barvě, ale stavu hodného do šrotu - naštěstí nápravnice OK)... ale kdyby měl být na prodej, klidně se ti ozvu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop 13\", sice na forda (středovka 63), ale ET18 a sou fakt jako nový, jen sem tam malá oděrka... jinak jsem za ně dal 3000Kč

v pátek je hodím k našemu mechošovi ať mi je přesoustruží na 65 a rovnou mrkne, jestli nějaký neháže, ale neměly by

[upravil dne 17/11/10 15:25 N3R3Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...