Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

8.březen MDŽ


OK406

Recommended Posts

Také opožděně přeji všem ženám vše nejlepší k mezinárodnímu dni žen. 🌹🥂🌞♥️

Byl jsem v zaměstnání a tak jsem se ptal své drahé, co by ráda sladkého ... Prej od sladkého nic, radši kytičku v květináči, což je naše kredo. No, vyhrála to mini růže ... Předběhl jsem všechny ogary, kteří si nechali vázat. Děláme to tak vždy. Ale řezané jsou občas také ... Mám rád květiny co mohou déle vydržet.

No a Valentýna necháváme mladejm ....

Weri 605, koukám ... stále stejný šéf ... 😉 Lepší než nic. Nebo zkusit navrhnout. My to máme doma efektivní ... Vždy se ptáme .. co chceš k ... Musíš si to vychovat. A myslím že to šéf pochopí ... 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to všechno nejlepší k svátku odbyl oběhnutim všech našich matek a babiček,každý jsem vlepil hubana přes celou hubu, popřál a proběhlo to dobře a rychle a myslím že spokojenost byla oboustranná 👄👄👄👄👄

                        🥀🥀🥀🥀🥀

                         🌷🌷🌷🌷🌷

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Jako každý rok, je datum 8. března spojováno k svátku žen MDŽ (Mezinárodní Den Žen). Mladší ročníky nepamatují oslavy, jenž byli s tímto datumem spojovány, zvláště před převratem v roce 1989.
Osobně si myslím, že tento svátek by měl být ,,oslavou" i poděkování všem ženám.
Někdo může namítnout, že se jedná o komunistický přežitek a podobně. Domnívám se, že to není 100% pravda.
  Proto přeji všem členkám P-C vše nejlepší k MDŽ💐.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 sice alkoholu neholduji a nemusím, ale i tak se to využívalo i na ZDŠ, kdy se nezkoušelo:super.

@Medvěd každý má právo se vhodným způsobem vyjádřit k danému tématu (příspěvku) a každý to respektuje. Děkuji za reakci.

 Uvidíme, jaká bude reakce členů P-C na daný svátek MDŽ a zdali se změnil názor od roku 2009, kdy byl příspěvek založen.

Myslím si, že si každá žena (pokud není potvora a kr*va či pod..) zaslouží kytičku i pusu, i když je všude covid 19 🌹💋:). Tím se i vyjádří úcta, kterou k ženám my muži máme,.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

U nás se to taky jen tak nepřechází a kytky kupuji. Sice se to vyloženě neslaví ale kytka mě nezabije a vlastně proč ne. Kytky se kupují i jindy ale tady to člověka vyloženě donutí, že si řekne - jedu do květinářství a není to klasicky zítra, zítra. Neslavíme Valentýna protože se to tady uměle přitáhlo.

Takže taky tady přeji něžné minoritě hezký svátek a kdo nechce tak nic. Jak jednoduché. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

škoda no, mohli jsme se dneska opít, zatancovat, polaškovat--upevnit kolektiv 😂, doma jsme sedničku červeného už vypili, tak máme po MDŽ

Ty oslavy ve fabrice pamatuju, tam se šukalo aj ve výtahu :D   Teda, totiž, upevňoval se kolektiv :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

U nás taky Valentýn nikdy nezabodoval.  MDŽ sice nijak horentně neslavíme, ale kytička je vždy. Vždyť si to ty naše holky zaslouží a pochopitelně nejen ten jediný den. Někdy si toho s námi užijou dost..   🙂

Takže jasně všem holkám a ženám 🌹

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MDŽ uznávám a uznávat budu. Pamatuji doby, kdy to bylo zneužito politiky, ale tak to je s mnoha svátky a přesto je slavíme (nebo si alespoň vzpomene na  těch, kteří byli na jejich počátku)

Za mě je dobré alespoň jednou za rok oficiálně uznat, že nás ta hezčí polovina lidstva drží nad vodou. Ano doma to manželce můžu říct (a někdy i říkám) častěji, ale ostatním se to ž tak nedá.

Takže včera jsem vyndal z úkrytu připravené fajnové čokoládičky pro manželku a dnes popřál na dálku kolegyním z práce protože právě začínám druhý týden karantény.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...