Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

8.březen MDŽ


OK406

Recommended Posts

Díky za přání...

příjde mě to hezké aspoň jeden den nějaký ofiko svátek - jen pro ženy...

I když jsem i matka, tudíž se slaví u nás den matek, tak i den otců je fajn...

Každý ať si slaví podle svojí chuti, já v tom problém nevidím...

A jediné co si pamatuju z MDŽ v minulosti - a dodnes je to ve mě nějak zakořeněné - jsou ty rudé karafiáty...bo ta kytka za to nemůže, ale já ji holt díky tomu, že se furt dávali jen ty rudé karafiáty, prostě nemusím...

Hurá, že teď v květinářství je výběr...

Je fajn, když chlap donese kytku i jindy než jen tehdy \"že je svátek\" - prostě kytka udělá radost, kdykoliv...

Btw člověk si má radosti dělat podle sebe, proto si i kytky kupuju do práce na stůl sama, i když mě občas překvapí i kolegové a na stole mám kytky - jen tak...

Prostě udělat radost a zpříjemnit si den...

Mějte se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Všetko nej všem nežnejším bytostem :)

Na MDŽ nevidím nic špatného, a myslím, že si to ženy zaslúžia ... Valentín je valentín, a patrí zamilovaným, den matek, je pro matky, ale den žen, je proste pro všechny ženy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O svátku Valentýnovi:

Svátek se slavil už před křesťanstvím. Bylo (a je) to datum, kdy se zima lomí, jaro už klepe na dveře. Hospodář měl ten den zkontrolovat, jestli je zhruba v polovině zásob - potraviny pro lidi i krmení pro zvířata. Krom toho se pořádaly noční oslavy, záminka se vždy hodí, s náplní sexuální.

O MDŽ jsem psal už loni. Blahopřeji tímto dodatečně členkám a čtenářkám těchto řádků. Manželce jsem přinesl kytici růží už 7.3., abychom to řádně oslavili;)

[upravil dne 9.3.2011 07:57 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Guest servisman

Tak tu máme opět 8.březen ti starší nezapomínají a vzpomenou na MDŽ ,proto přeji všem našim ,,pežoťačkám\" ale i našim drahým polovičkám, přítelkyním apod. vše nejlepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...