Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Unikající voda


Guest Ondra

Recommended Posts

Ahoj, ještě jeden dotaz. Zjistil jsem, že mám v motorovém prostoru hadičky pokryté bílými tečkami - asi voda z chladícího systému. Je jich tak 30 kapek na 100 km (tedy nic moc, v chladiči je vody dost) a dělá to jenom, když se zahřátej motor honí do otáček. Známý říkal, že je asi špatné těsnění na hlavě válce (trochu vody na bloku motoru je).... Poradíte někdo, kde by to opravili a co je asi příčinou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobny problem som mal pred mesiacom.Nakoniec to bola hadica co vedie vodu k vyhrievaniu palivoveho filtra. Takze si myslim,ze hadica to bude asi aj u Teba. Skus zohriat auto a potom skontroluj ci ti pri pridani plynu niekde nestrieka voda. Mne to zacinalo asi az pri 3500 otackach. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

No mal som podobny problem,Unikala voda voda,iba pri riadne zohriatom motore.Nikde mi nic netieklo a stratilo sa mi asi tak 4 dcl na 300KM.Ale ani kvapka nikde netiekla.Najprv som ties rozobral hlavu a vymenil tesnenie,ale nic nepomohlo.Nakoniec som vymontoval chladic (inak na 306 TDI to nie je sranda)Odtalkoval ->NIC,Ponoril do vody->nic,tak som trosku pridal atmosfery a \"HLA\" pozdlzna diera ako hrom,ale schovana medzi rebrinami..Nakoniec ich tam bolo 5 malickych.Zacinoval A PROBLEM SOLVED!!! Teda odporucam skusit najskor chladic ak sa ti nehreje motor. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...