Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jde vám ServiceBox?


Escaper

Recommended Posts

Upřímně. Jak to v klubu rozjet legálně mě nenapadá. Ale jak to rozjet nelegálně, tam bych pár nápadů měl :D 

Poznámka: Zatím se dá ještě ten "neplacený" přístup obejít. Ale tuším, že to je jen otázka času (několika dnů-týdnů), než se ta změna propíše do všech koutů a krajů systému...

SB_free.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to znamená jediné , dealeři se z toho osypou ...... a na kalkulacích firma žít nemůže , ikdyž znám firmy kde si účtují při kalkulaci nad deset položek 10,- za každou další položku nad limit... což si neumím představit jak to lze po mejlu popř po telefonu řešit. 

leda by dealer řekl že se tyto interní informace poskytuje jen svým nasmlouvaným opravcum a zbytek lidi ma smulu a ty se začnou obracet na servisy (nezávislé ve větším případě),

 

Co si od toho kdo slibuje netuším , ale zrovna čr není země kde by chtěl někdo platit za katalogy nd,  venku to samo funguje jinak viz partslink24 /600,-/mesicne) apod. 

-zase nezavislaci maj k "servisboxu" přístup bud smluvne od dealera za obraty, nebo k dispozici za obraty  ve forme "pseudoservisboxu" v eshopech jako je aci , autokelly, elit apod. 

no za nasledek to bude mit jedine , viz co pisu vyse , lidi se budou servisu ptat a ty to zacne pocase s.át :D 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně to zpoplatněji, na tom není nic špatnýho. E-mailem bohužel informace neposkytujeme, přijeďte si.
Chceš výpis s číslama dílů. ok tady je - 100,- za výpis + 20,- za položku.
Nebo prostě ty čísla nebudou dávat. Chceš to objednat, ok za týden si pro díl přijď.
Třeba na to dojedou kapku i internetový obchody s dílama, protože zákazník si nebude chtít objednávat několik sad například kotoučů a pak to vracet.
Lidi jim budou posílat VINka a chtít, aby jim poslali správný díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@inoxing Viz, co psal ChouLu. Prostě to zpoplatňují postupně napříč systémem, takže je to jen otázka času, než to nepůjde žádnou cestou ani cestičkou. Budu to schválně sledovat a dám vědět, až to zaříznou i mně ;) 

Já osobně bych se zajímal o tuhle variantu výjimky: "je registrován u distributora náhradních dílů Distrigo PSA"
Je schopen někdo zjistit, co by ta registrace obnášela? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MJSytic napsal:

@inoxing

Já osobně bych se zajímal o tuhle variantu výjimky: "je registrován u distributora náhradních dílů Distrigo PSA"
Je schopen někdo zjistit, co by ta registrace obnášela? :myslim

zkus napsat Honzovi Matouškovi ( @Verýsek   ) 

teoreticky muzem nas zs zapsat u nejakeho sprizneneho dealera ktery ma ten program pro nezavisle servisy ( @SV 24 )?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno a jakou chybku? Jdou jenom tý volejový vany, nebo jak, potřeboval jsem se kouknout na poloosy na mýho citrouše C3 a mám smolíka :(.

Křupká mi v nich při rejdu.

 

Aha už to asi vidím :) jdu to zkusit - Funguje to :) Zatím....

Upraveno uživatelem JimBeem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...