Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jde vám ServiceBox?


Escaper

Recommended Posts

Žeby francúzi takto riešili zákaz vychádzania??? Je to škoda, tiež som si sm tam pozrel ako je v na aute uchytene, mohli to dať napr na registráciu osoby 2 Vin, a 10e na rok. Tiez to má suvis asi s Peugeot som, včera ráno sa mi nedalo prihlásiť,, písalo, že nie som registrovaný, v neďelu to išlo, a vcera vecer to nabehli ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam před chvilou normálně přihlásil. Asi probíhala nějaká aktualizace. :myslim

Edit: Včera my nešlo ani přihlásit. Až teď jsem zjistil, že nejde najet na podrobnosti bez poplatku. ;):(

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To netuším, kde jste na 150€ přišli ale ofiko to je § 1 year subscription (365 days): 2601 € excl. taxes  :) Nehledě na to, že člověk co s SB nedělá denně nemá šanci některé díly najít, do cen v SB se nepromítají slevové akce, slevy na stáří vozu a jiné akce společnosti PSA. 

Já s full verzí SB dělám několik let a někdy občas něco najít je časově náročný (10 min a více)... a pak někdo přijde a bude chtít nacenit opravu rozpuštěného řemenu na puretechu (cca 30 OEM dílů). Nikdo tady pořádně neví co na to objednat vše za díly a manuál k tomu nebude půl hodiny číst a pak podle něj přes hodinu klikat díly v SB a ještě ve výsledku se zaručit za to, že tam dal vše co tam má být správně... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam teda vidim 150 euro za rok za pristup na nahradni dily...ja myslim ze tu kazdy navrhuje aby byl pristup k tomu obrazku a seznamu s objednavacim cislem dilu...nic vic..nikdo nechce nacenovat dily a opravy

 

Značka pro předplatné  Vyberte, prosím,  Peugeot  Citroën  DS  Opel/Vauxhall (PSA) 

Zakoupení předplatného pro Technickou dokumentaci

Zvolte předplatné pro přístup k placené dokumentaci:

Předplatné 1 hodina 7.00 EUR HT   
Předplatné 1 den (24 hodin) 26.00 EUR HT   
Předplatné 1 týden (7 dní) 110.00 EUR HT   
Předplatné 1 měsíc (30 dní) 399.00 EUR HT   
Předplatné 1 rok (365 dní) 2601.00 EUR HT   
 
 

Zakoupení předplatného pro katalog náhradních dílů

Zvolte předplatné pro přístup k placené dokumentaci:

Předplatné na 1 hod. pro dokumentaci Náhradních dílů 5.00 EUR HT   
Předplatné na den (24 hod.) pro Náhradní díly 15.00 EUR HT   
Předplatné na týden (7 dní) pro Náhradní díly 30.00 EUR HT   
Předplatné na měsíc (30 dnů) pro Náhradní díly 50.00 EUR HT   
Předplatné na rok (365 dnů) pro Náhradní díly 150.00 EUR HT   
 
 
150.00 EUR HT   
 
Upraveno uživatelem Fruktis
Doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pustit někam pod jeden login stovky lidí je nesmysl :( Ať už z důvodu bezpečnosti tak z důvodu, že se najde vždy někdo, kdo ti tam naschvál změní heslo, zruší účet atd 😕 A nehledě na to, že množství IP adres připojených na jeden účet a to ještě někdy v jeden čas se Frantíkům nebude vůbec libit... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) mě se ten nápad docela líbí... :) jestli je to vázaný na IP, mělo by smysl:

pokud by se našel jeden dobrovolník, který by poctivě všem ostatním zjišťoval a podával info... s odpovědí max do 24 hodin..? Já vím, že když opravuju auto, tak to potřebuju hned, ale ...

Proto se ptám,  jestli by to mělo smysl a zda by se našel někdo na takový úvazek....?

Pak do toho klidně tu čtyřku vrazím.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Weri 605 napsal:

:) mě se ten nápad docela líbí... :) jestli je to vázaný na IP, mělo by smysl:

pokud by se našel jeden dobrovolník, který by poctivě všem ostatním zjišťoval a podával info... s odpovědí max do 24 hodin..? Já vím, že když opravuju auto, tak to potřebuju hned, ale ...

Proto se ptám,  jestli by to mělo smysl a zda by se našel někdo na takový úvazek....?

Pak do toho klidně tu čtyřku vrazím.... :)

Jak jsem psal výše.. nenajdeš tam vše hned za 5 minut... a člověka co tím bude chtít trávit hodiny denně najdeš těžko 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja doted pouzival citroen pripojeni
Peugeot udaje sem rozesel pres par kamaradu - jediny problem byl ze obcas vyskocila spam ochrana v podobe obrazku  typu - "najdete vsechny obrazky se semaforem"
ale jak bylo receno nejhorsi pruser je zmenit prihlasovaci udaje - ale to by snad bez email uctu nemelo jit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...