Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

srazek 106 v pribramy


makouš

Recommended Posts

Původně zaslal: jiri106xs

Původně zaslal: anywhere

Pokud budou penízky docela bych se přijel podívat, ačkoliv z Náchoda je to docela štreka=)

Z náchoda? Se nám to tu začíná rozrůstat:D:D Copak máš za obsah?

Je to bývalý peugeot 106 1,6 xs od Ondry Bartoše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teďka koukal že to mám 210,2km tak nevím nevím jestli to dopadne. A teďka mě cvaklo že musím 7 dubna do servisu, papá mi to 2l / 1000km oleje, takže se jde přetěsnit komplet hlava ,vybrousit + pístní kroužky a gufera na ventilech + rozvody takže počítám kolem 10tk. takže peníze na zbyt bohužel nebudou, ale zase bude auto v pořádku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alesek

Původně zaslal: jiri106xs

Původně zaslal: anywhere

Pokud budou penízky docela bych se přijel podívat, ačkoliv z Náchoda je to docela štreka=)

Z náchoda? Se nám to tu začíná rozrůstat:D:D Copak máš za obsah?

Je to bývalý peugeot 106 1,6 xs od Ondry Bartoše.

Ondrova? 100x jsem mu říkal, ať už se tady kouká objevit a nakonec tady je auto a Ondra nikde:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jiri106xs: No alespoň že tu máme auto, ani nevím jestli chce Ondra kupovat něco jiného, každopádně aktuálně ten jeho peugeot neprošel technickou, takže to nějaký penízky ještě spolkne.Dokonce jsem se s tím svezl, nechci se chvástat, ale u mně je svezení lepší, ale zase když to srovnán s tím mím černým tak ta červená je luxus:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alesek: Vím, že mluvil o něčem větším, ale co to bude vážně netuším. On auto nějako moc neřešil, takže se ani nedivím, že neprošla technickou. Snad ji bude mít nový majitel raději než on. Jinak, když jsme frčeli od Nachoda na Vysokov, tak jsem ho taky trhnul:D Plus ještě toho zeleného golfa, co má ten jeho kamarád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím jestě jsem s ním nezávodil, ale to přijde:D Jinak on tam má klimu jsem koukal, a taky jsem koukal že to má 65 KW jako já a menší hmotnost,ale rychlost v TP má 180 a já 188km h, jediný co musim rict, tak že jak mi to zere tolik oleje tak mi to malinko hur jede, je to opravdu znát, takže se celkem tesim na to az to bude opraveny:) jinak vysokovak vyjedu tak v tech 150 bez nejakého rozjezdu, proste to jen pod kopcem roztáhnu a tocim do omezovace, jinak když se rozjedu tak tech 150 - 160 dává, a jel jsem s tim po dalnici do prahy, v aute 4 lidi a 200km h jako prd, ale to bylo jen na zkousku protoze jsem chtel aby ty lidi z ty cesty neco meli a nejen utrpeni, jinak si myslim že kdybych jel sam tak ze by valil o neco vic :) proste a jednoduse si nemuzu stezovat, jsem nadmiru spokojen:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám problem s maminou 106 3dveř,auto špatně poslední dobou startuje, a když nastartuje tak to nechce jet, nějaky figle jak na to?Vyměnil jsem olej, filtry,podavaci čerpadlo, jo je to 954ccm rv 95,Palm Beach.Jinak 106 super car jezdil jsem snim rok než jsem si koupil TD.A mamina s ní je moc spokojena.Já mám p 405 novej model sedan SRTD.A přeju vám aby se 106 stkovej sraz dopadl, kdyžby mamina pujčila tak bych tam jel taky..No uvidí se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...