Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Asi prevodovka, vibrace radici paky, pazvuky


Cruchet

Recommended Posts

Ahoj, jsem tu novy 406kar a tak se rovnou zeptam Vas zkusenych Peugeotaku.. Koupil jsem Peugeota 406, 2.0 16v, rv 95. Vse je ok, akorat se mi zda, ze prevodovka vydava divne zvuky.. Pri zarazeni obcas 3, ale hlavne 4 a 5 se ozyva od 2000 tak do 4000 ot/min divny rachtavy zvuk od motoru. Pripodobnil bych to zvuku, jako kdyz si date na vidlici u cykl. kola ten plisek a nechate ho skrtat o draty kola, kazdy jako maly to delal. Ten zvuk je pravidelny. A kdyz u zarazeny petky zatlacim na saltpaku dopredu, tak presne podle zvuku citim ty vibrace v saltpace, daji se citit i na ctyrce v urcite poloze.. Ale na te petce, kdyz na ni zatlacim do te krajni polohy se vylozene saltapaka rozvibruje. Pri neutralu, kdyz vytocim motor do tech samych otacek to neni slyset. A pri seslapnuti plynu na ctyrce nebo petce, nebo naopak pri ubrani se to zintenivni. Nevite nekdo cim to muze byt? Napadl me olej v prevodovce, ze je ho malo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som 1.9 TD 406 a mal som problem tiez s 5 ale ta vibrovala stale,cize bola vybehana, ostatne rychlosti boli ok, az na tu 5, tak som to riesil vymenou prevodovky, lebo sa to inak nedalo a samozrejme ked to uz bolo dole, tak som menil aj silentbloky a ziadne problemy...ale teraz jazdim na 406 hdi 110 a tam je prevodovka celkom ok, ziadne vybracie, totalne nic, cize akurat tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...