Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatížený tažného zařízení


Devils-night

Recommended Posts

99% vodičov sa nebude hádať s policajtom na ceste čo je a čo nie je zákonný postup. Pokiaľ je policajt presvedčený o svojej pravde moze ti zakázať ďalšiu  jazdu s danou "súpravou", a môžeš si rozmyslieť čo v tej chvíli budeš robiť. A zháňať náhradného šoféra niekde mimo domu, a trebars v noci nie je 2x príjemné. Ostatné mozes dokazovať na správnom konaní na urade, trebars aj s právnikom.

Niekde v pokeci sa to riešilo, presne koli tomuto, že jeden clen chcel za 307 tahat prives s koňom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V takovém případě platí to, co jsem psal hned na začátku - pokud si to nedovedete obhájit dle zákona, ve vlastním zájmu bez E raději netahejte vůbec nic, co má v papírech více než 750kg, protože (nejen) řada policajtů zřejmě nedokáže vyhodnocovat více kritérií najednou než je tento údaj... I když ani to vás nemusí nutně zachránit, zažil jsem extrémní případ blba v uniformě, který tvrdil, že když mám v TP u celkové hmotnosti soupravy uvedeno 3800kg (ono je to auto celkovka 2500 a povolený vlek 1300), je to víc než 3,5 tuny a tudíž na řízení takového auta už musím mít C. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...