Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

virtual tuning


camrda22

Recommended Posts

  • O 1 rok později...
  • O 6 měsíců později...

Chci se zeptat zabíjí tu ještě někdo nudu virtual úpravami auta? chtěl bych na léto už jiný kola ale to co sem si vytvořil já to je děsný tak zda by někdo nebyl tak hodný a nehodil mi je  na auto ať mám představu jak to bude vypadat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak jsem měl dlouhý večer a trochu se nudil :D nevím jestli se to dá přímo nazvat za virtuální tuning, ale mírná úprava to je.. 

S kamarádem hodně blbneme s foliema jelikož máme dobrý přístup ke kvalitním značkám.. Už jsme i uvažovali o celopolepu (spíš na jeho autě), ale je to trochu velký sousto a my se potřebujem naučit na něčem menším :D Dokopal jsem se tedy k takovýmu pokusu ve stylu nové 308 gti :)

IMG_20170729_180324_uprava.thumb.jpg.49d363e2101c49c7340a8190017dc9b9.jpgIMG_20170627_202233_uprava.thumb.jpg.ac307cd067c7ff00d76471fb67b4d1e9.jpg

A taky si pohrávám se změnou kol za 18" z RCZ.. Lidi mě od toho sice odrazují, no zkusil jsem to aspoň takhle a mě to k tomu autu docela sedne :myslim

uprava407coupe.thumb.jpg.df4c24952a56c3b738175fe9974efc67.jpg

Neříkám že nějakou tu úpravu udělám, a taky se přiznávám že to neumím a je to takhle prasárna :D Ale pro představu ujde :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to napadlo ale nebyl jsem schopnej to udělat tak aby ta černá vypadala nějak věrně :D Vzhledem k tý černý střeše by to bylo i logický.. :D Asi si počkám až budou nějaký větší zbytky obyč černý lesklý folie a jen tak to zkusim :D Každopádně ty kole mě teď hodně nahlodali, říkal jsem si že asi nebudou nic moc ale když to tady vidím.. Přijde mi že k tomu padnou fakt dobře :) 

Ještě mě napadlo nakombinovat to s modrou, odstín přibližně jako je origo modrá která se na coupé dávala :myslim

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanF1 Samozřejmě že na lakování nic nemá :D S folií je jediná výhoda že to kdykoli snadno vrátíš do původního stavu :D A plní to zároveň i takovou ochranou funkci laku :P  Jinak když se podíváš na ceny celopolepů (beru kvalitní firmy) tak to vychází v podstatě na stejnou cenu jako celolak :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...