Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Na co dát pozor při koupi 407 ?


Hamin

Recommended Posts

Sklápění pr.zrcátka při zpátečce: Pokud ti to zrcátka povolí tak by se to mělo dát aktivovat v BSI ale málo vozu má na to přizpůsobené zrcátko.....já to v BSI mám aktivované ale stejně mi to nejede bo mi to nepodporuje zrcátko.....

[upravil dne 5-3-09 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Sklápění pr.zrcátka při R :Pokud ti to zrcátka povolí tak by se to mělo dát aktivovat v BSI ale málo vozu má na to přizpůsobené zrcátko.....já to v BSI mám aktivované ale stejně mi to nejede bo mi to nepodporuje zrcátko.....

[upravil dne 5-3-09 Přema]

Na to sú potrebné zrkadlá s pamäťou a tie sú podstatne drahšie ako obyčajné sklápacie. Ako som písal zistí to zo servisboxu podľa VIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: Přema

Sklápění pr.zrcátka při R :Pokud ti to zrcátka povolí tak by se to mělo dát aktivovat v BSI ale málo vozu má na to přizpůsobené zrcátko.....já to v BSI mám aktivované ale stejně mi to nejede bo mi to nepodporuje zrcátko.....

[upravil dne 5-3-09 Přema]

Na to sú potrebné zrkadlá s pamäťou a tie sú podstatne drahšie ako obyčajné sklápacie. Ako som písal zistí to zo servisboxu podľa VIN.

Ju ju přesně tak......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se mrkl do serviceboxu a u audia je tam toto:

Zesilovač – ekvalizér BEZ ZESILOVAČE S EQUAL - tzn. zřejmě bez zesilovače

U venkovních zrcátek toto:

Doplňková funkce vnějšího zpětného zrcátka RETRO EXT RABAT ELEC COND + PASS SANS MEMOIRE - tak nevím...tento jazyk je mi neznámý :nevim

Když mám čelní sklo vrstvené a boční tvrzená, tak jsou to ta akustická okna? Na čelním skle mám i nápis acoustic. Musí to být i na bočních ?

Jo a abych nezapomněl, kolik vás stála výměna prasklého čelního skla, pakliže jste měli od kamínku okno rozbité. Nevím, zda mám dát do pojistky čelního okna částku 10 000,- nebo 20 000,-....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to máš bez JBL. Zrcátka máš bez paměti, čili funkci naklopení při zpátečce neumí. Jinak čelní sklo stojí v autosklo servisech asi 11 500,- Kč a plus práce. Loni jsem ho na pojišťovnu měnil, ale nevím kolik to stálo, protože vyřizování šlo mimo mě. Ale určitě pojistit na 20 000,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na čtvrtek jsem objednanej do Peugeotu na změnu jazyka na anglický. Prý to jde přes diagnostiku změnit natvrdo....tak uvidím :cool:

Jinak jsem také vyzkoušel mapy Východní Evropy (našel jsem si na netu) včetně ČR z roku 2007-2008 a fungují bez problému...:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nedělají snad v žádném autě v českém jazyce. Nevím jak teď ty nové Škody...jakým jazykem \"mluví\"

Mám další dotázek ;)

Při startování motoru, se na okamžik rozsvítí nějaké kontrolky, aby bylo vidět, že fungují. Poté by měli všechny pozhasínat. Je někde dáno, že podle země určení, se rozsvicují určité kontrolky? To je asi blbost co ? :myslim Všude je to asi stejné. Teď právě přemýšlím, zda se vám při startování motoru rozsvítí klasická kontrolka airbagu, nebo to jen napíše na středovém displeji mezi budíky AIRBAG OK. Co si tak vybavuji, tak mně při startu se krom jiných rozsvítí kontrolka deaktivace airbagu na moment, ale ne ta klasická.... V manuálu ale o té klasické kontrolce není ani zmínka. Zmiňují jen kontrolku deaktivace... Tak jak to tedy je ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz sme to tu riesili, pokukaj dakych par vlakien dozadu, to ako ti to zobrazuje tak to ma byt, tiez som najprv myslel ze to je divne, ale takto je u 407. Je ale pravda ze kazdy stat mava ine napr kontrolky , ku prikladu niektori nema kontroku zapnutych pasov, a v niektorych statov to musi byt, tak tie to tam maju, ale myslim ze 407 my su vsetky na jedno kopyto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim Vas o pomoc, nedari sa mi prestavit ten jazyk na anglictinu, pyta po mne konfiguracne CD, to si \"ovonia\" a vypluje von, myslel som, ze by mohlo byt skrabnute, tak som ho prepalil co najnizsou rychlostou a vysledok je rovnaky. kamaratovi uz cistenie pomohlo, mne to stale nejde. ako zistim, aku mam mat verziu? nerad by som odpalil radio s navigaciou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky nechci rozkopnout RT3 s NAVI kvůli jazyku, proto jsem se objednal do Peugeotu. Mně to taky SW CD vyplivne a chce správnou verzi. Na updatování na správnou verzi si netroufám. Radši to nechám na \"profíkách\" z Peugeotu.....

Ve čtvrtek dám vědět jak jsem dopadl...:super

Původně zaslal: JarinoRS

prosim Vas o pomoc, nedari sa mi prestavit ten jazyk na anglictinu, pyta po mne konfiguracne CD, to si \"ovonia\" a vypluje von, myslel som, ze by mohlo byt skrabnute, tak som ho prepalil co najnizsou rychlostou a vysledok je rovnaky. kamaratovi uz cistenie pomohlo, mne to stale nejde. ako zistim, aku mam mat verziu? nerad by som odpalil radio s navigaciou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo kolik stojí a zda se prodává samostatně zadní levá stříbrná lištička na nárazníku ? Vzadu z obou stran jsou přerušené, tzn., že se nemusí kupovat celá. Pod světlem jí mám trošku porušenou a když jsem myl auto vapkou, tak se mi z ní odloupnul ten stříbrný povlak. Mrkněte se mi prosím do serviceboxu.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hamin

Já si taky nechci rozkopnout RT3 s NAVI kvůli jazyku, proto jsem se objednal do Peugeotu. Mně to taky SW CD vyplivne a chce správnou verzi. Na updatování na správnou verzi si netroufám. Radši to nechám na \"profíkách\" z Peugeotu.....

Ve čtvrtek dám vědět jak jsem dopadl...:super

po navsteve blueboxu mi bolo povedane, ze \"to vazne chces, aby ti to lahlo? robili sme to 2x, z toho to raz lahlo a chlapik mal skodu 50.000, takze odvtedy to nerobime\" . tolko k \"odbornikom\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem zabržděnej, ale co je to bluebox ? Nějak je pro mě tenhle příspěvek nesrozumitelnej :myslim

Nic ve zlím samo :D

Původně zaslal: JarinoRS

Původně zaslal: Hamin

Já si taky nechci rozkopnout RT3 s NAVI kvůli jazyku, proto jsem se objednal do Peugeotu. Mně to taky SW CD vyplivne a chce správnou verzi. Na updatování na správnou verzi si netroufám. Radši to nechám na \"profíkách\" z Peugeotu.....

Ve čtvrtek dám vědět jak jsem dopadl...:super

po navsteve blueboxu mi bolo povedane, ze \"to vazne chces, aby ti to lahlo? robili sme to 2x, z toho to raz lahlo a chlapik mal skodu 50.000, takze odvtedy to nerobime\" . tolko k \"odbornikom\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hamin

Asi jsem zabržděnej, ale co je to bluebox ? Nějak je pro mě tenhle příspěvek nesrozumitelnej :myslim

Nic ve zlím samo :D

Původně zaslal: JarinoRS

Původně zaslal: Hamin

Já si taky nechci rozkopnout RT3 s NAVI kvůli jazyku, proto jsem se objednal do Peugeotu. Mně to taky SW CD vyplivne a chce správnou verzi. Na updatování na správnou verzi si netroufám. Radši to nechám na \"profíkách\" z Peugeotu.....

Ve čtvrtek dám vědět jak jsem dopadl...:super

po navsteve blueboxu mi bolo povedane, ze \"to vazne chces, aby ti to lahlo? robili sme to 2x, z toho to raz lahlo a chlapik mal skodu 50.000, takze odvtedy to nerobime\" . tolko k \"odbornikom\"

Videl si už budovu Pežo servis? Vyzerá ako modrá krabica...

[upravil dne 11.3.2009 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...