Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy 2009


Leo 407

Recommended Posts

Původně zaslal: Sobull

Zipik: Hodonín není na Central Europe. Zkus Eastern Europe NW, tam jsou hodoníny asi 4:super. Jinak jsem fakt překvapenej, jsou tam i neskutečný polňačky, o kterých jsem ani v okolí bydliště nevěděl.

Hmmm jsem myslel, že když soubor má nejvíc budou to oni;)Neva časem vyzkouším zbytek....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Benos: nesmí se to popléct. Je jedno jestli se updatuje verze 5.x Van nebo 6.x Can, postup je stejný . V peugeotu Ti updatují verzi z origo CD a možná zdarma. Možná budou chtít placku zaplatit a dají Ti ji. Stojí cca 300 kč. Ale měl by to dělat někdo zkušený.

POkud budeš chtít češtinu tak tam je u Can update automaticky na poslední verzi 6.63. U Van jsou 2 možnosti Kdo má do verze 5.5D včetně tak povýšit nebo zachovat a nezvyšovat. Nejvyšší Van je 5.52.

Rozumím tedy tomu dobře, že není potřeba update ani z mé verze 5.41 a CD se stáhnutýma mapama by mi i tak měly fungovat? Zkoušel jsem mapy co mi doporučil luko407sw a taky mapu co je v klubovým download a nefunguje žádná:(

Nebo musím updatovat na 5.52?

Sorry ale jsem asi zabedněný a musí se mi to jasně vyložit :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a co se týká těch map, taky jsem se chtěl zeptat, jaký je rozdíl mezi jedním 500MB souborem co je na download a asi 12 soubory které mám od luka407sw? Na obou by měla být celá Evropa, nebo se mýlím? Nebo je rozdíl v podrobnosti?

Díky předem za vysvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

benos: musíš updatovat . Doporučuji na verzi 5.5D. 5.52 je sice poslední, ale Katto77 co ji má v 307 se tomu věnoval, updatoval na 5.52 , ale dle jeho slov se mu zdála 5.5D lepší. Zpět nelze. Přesný rozdíl mezi verzema najdeš na netu , třeba www.eurovan2.com forum.

Z tohoto důvodu jsou pro MUX Van i 2 verze češtiny, 5.5D a 5.52.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navteq RT3

2009- 2010

-----------------------------

Taky jsem testoval ... a není tam vůbec vyznačená nová Ostravská dálnice - část od Klimkovického tunelu k 1. kruháči v Ostravě ... no to je tedy síla, to jsem fakt nečekal.

Dálnice od 1. kruháče ( shopping park )- Bohumín tam již byla v mapách 2008-2009

[upravil dne 13/7/09 jindra73]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jindra73

Navteq RT3

2009- 2010

.... TORRENT

/Navteq_2009-2010_for_Navidrive_RT3_Citroen__amp__Peugeot

-----------------------------

Taky jsem testoval ... a není tam vůbec vyznačená nová dálnice od Klimkovického tunelu k 1. kruháči v Ostravě ... no to je tedy síla, to jsem fakt nečekal

Proč sem pořád dáváte ty torrenty:grr.Admin se nase.... a smaže opět celé vlákno jak se už párkrát stalo:grrNechceš ho vymazat Jindro?Kdo chce odkaz napíše si někdo mu pošle odkaz na SZ;)

[upravil dne 12.7.09 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jindra73

Taky jsem testoval ... a není tam vůbec vyznačená nová dálnice od Klimkovického tunelu k 1. kruháči v Ostravě ... no to je tedy síla, to jsem fakt nečekal

dneska po te nove dalnici pojedu,ale směr bohumin - ostrava přívoz,jsem zvedavý jestli už to v nových mapách bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: benos

Jo a co se týká těch map, taky jsem se chtěl zeptat, jaký je rozdíl mezi jedním 500MB souborem co je na download a asi 12 soubory které mám od luka407sw? Na obou by měla být celá Evropa, nebo se mýlím? Nebo je rozdíl v podrobnosti?

Díky předem za vysvětlení

Ahoj,

Tak celá Europa na 500MB :D to by bola asi veeeľmi presná mapa:D Tých dvanásť image súborov, ktoré treba vypáliť tomu by som skôr veril:super To by mali byť mapy celej EU rozdelené do regiónov. Samostatne je tuší len Nemecko a Francúzko.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

benos: musíš updatovat . Doporučuji na verzi 5.5D. 5.52 je sice poslední, ale Katto77 co ji má v 307 se tomu věnoval, updatoval na 5.52 , ale dle jeho slov se mu zdála 5.5D lepší. Zpět nelze. Přesný rozdíl mezi verzema najdeš na netu , třeba www.eurovan2.com forum.

Z tohoto důvodu jsou pro MUX Van i 2 verze češtiny, 5.5D a 5.52.

Super, díky za odpověď. Teď už jsem to pochopil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: patko79

Původně zaslal: benos

Jo a co se týká těch map, taky jsem se chtěl zeptat, jaký je rozdíl mezi jedním 500MB souborem co je na download a asi 12 soubory které mám od luka407sw? Na obou by měla být celá Evropa, nebo se mýlím? Nebo je rozdíl v podrobnosti?

Díky předem za vysvětlení

Ahoj,

Tak celá Europa na 500MB :D to by bola asi veeeľmi presná mapa:D Tých dvanásť image súborov, ktoré treba vypáliť tomu by som skôr veril:super To by mali byť mapy celej EU rozdelené do regiónov. Samostatne je tuší len Nemecko a Francúzko.:aut

presne tak,urcite to bude podrobnejsi,je tam samostatne nemecko,francie,spanelsko a portugalsko,velka britanie a pak to je rozdeleno po mensich zemickach;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak som si stiahol tu navi napalil ako image aj najrychlejsou rychlostou aj najpomalsou rychlostou, ale neide to:( nemoze byt problem v tom, ze nemam radio, ktore prehrava MP3? neviem ci je pre mna ta RT3 vhodna...vobec do toho nevidim, tak dufam, ze som vas velmi nerozosmial :)

[upravil dne 13/7/09 hasky28]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hasky28

Tak som to odfotil. odkaz na foto: http://uploading.sk/informace/soubor/lnvwc41/dsc01151.jpg

dufam, ze si myslel prave tuto fotku :)

Správna fotka, ale asi Ťa nepoteším, nové mapy Ti bez upgreadu nepôjdu. Ja som to upgreadoval pred tromi týždňami na verziu 6.63 a ide to teraz ako cukor:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...