Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy 2009


Leo 407

Recommended Posts

To katto77 or anybody:

Pomóc, tak jsem se hrdě hlásil k češtině do RT3 ale zjistil jsem, že mi ani nejde navi CD. Stáhnul jsem si mapy z download a nevím jestli to mám jen špatně vypáleno, ale asi to na mé verzi sw nepojede... mám 5.41 (CD:380).

Hledal jsem na netu i upgrade na 6.63 ale všude bylo varování, že z verzí 5.X nelze!

Tady na fóru jsem radu nenašel. Co se s tím dá dělat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: benos

To katto77 or anybody:

Pomóc, tak jsem se hrdě hlásil k češtině do RT3 ale zjistil jsem, že mi ani nejde navi CD. Stáhnul jsem si mapy z download a nevím jestli to mám jen špatně vypáleno, ale asi to na mé verzi sw nepojede... mám 5.41 (CD:380).

Hledal jsem na netu i upgrade na 6.63 ale všude bylo varování, že z verzí 5.X nelze!

Tady na fóru jsem radu nenašel. Co se s tím dá dělat??

poslal jsem ti ve vzkazu linky na nove mapy..zkus jeste tyhle...pokud ti ani tak nepojedou tak prehrej sw,ale nedoporucuju prehravat sam,stoji to par stovek v peugeotu....a nebo milhause nebo katoo ti to urcite radi prehrajou i s cz do PP

[upravil dne 10/7/09 luko407sw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Luko407sw:

Díky za linky, zkusím, jestli půjdou. Stejně si ale myslím, že to budu muset nechat na odbornících. Za kattoem jsem se stejně chystal kvůli češtině, tak třeba mi to pořeší vše najednou.

Co se týká verze, obávám se, že s upgradem z 5.xx bude větší problém než z 6.xx :(

No uvidíme, třeba se mi ozve katto77 nebo někdo jiný a poradí tak i případným dalším stejně postiženým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benos: nesmí se to popléct. Je jedno jestli se updatuje verze 5.x Van nebo 6.x Can, postup je stejný . V peugeotu Ti updatují verzi z origo CD a možná zdarma. Možná budou chtít placku zaplatit a dají Ti ji. Stojí cca 300 kč. Ale měl by to dělat někdo zkušený.

POkud budeš chtít češtinu tak tam je u Can update automaticky na poslední verzi 6.63. U Van jsou 2 možnosti Kdo má do verze 5.5D včetně tak povýšit nebo zachovat a nezvyšovat. Nejvyšší Van je 5.52.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Benos: nesmí se to popléct. Je jedno jestli se updatuje verze 5.x Van nebo 6.x Can, postup je stejný . V peugeotu Ti updatují verzi z origo CD a možná zdarma. Možná budou chtít placku zaplatit a dají Ti ji. Stojí cca 300 kč. Ale měl by to dělat někdo zkušený.

POkud budeš chtít češtinu tak tam je u Can update automaticky na poslední verzi 6.63. U Van jsou 2 možnosti Kdo má do verze 5.5D včetně tak povýšit nebo zachovat a nezvyšovat. Nejvyšší Van je 5.52.

Mám verziu 5.5D a myslel som si, že je to najvyšia verzia VAN. Možeš mi prosím objasniť čo by som získal povýšením verzie na 5.52. Ďakujem:papa

PS: Poprosím link na verziu softu 5.52

[upravil dne 10.7.2009 očko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Mapy 2009-2010 nefungují správně.Dnes jsem potřeboval jet do Hodonína a vůbec to Hodonín nezná:(Je tam nějaká chybka:(.Jedná se přímo o Central Europe.Schválně to někdo zkuste zadat jestli nekecám.Třeba je chyba jen na mém CD.

[upravil dne 10.7.09 Zipík]

Že by čeština???????Hodonín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/GBP/ViewStandardCatalog-Browse?CatalogCategoryID=EqEKCggREpcAAAETDugFeSpU&ShowAllProducts=YES&PersistNavigationMenu=YES

Po stažení jsem jen 2x kliknul na soubor, otevřelo se mi NERO zmáčknul jsem BURN a vypalovalo to ( u mně rychlostí 8 )

Napoprvé vše ok ! CD z teska za 5kč/ks :super

Takto vypadají nové mapy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Zipík

Mapy 2009-2010 nefungují správně.Dnes jsem potřeboval jet do Hodonína a vůbec to Hodonín nezná:(Je tam nějaká chybka:(.Jedná se přímo o Central Europe.Schválně to někdo zkuste zadat jestli nekecám.Třeba je chyba jen na mém CD.

[upravil dne 10.7.09 Zipík]

Že by čeština???????Hodonín

;)Chystal jsem se už dlouho ale nějak nebyl pořád čas:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...