Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy 2009


Leo 407

Recommended Posts

Původně zaslal: denoo

no ja idem za dva tri tyzdne do chorvatska na makarsku, neviete presne na ktorom cd je chorvatsko? sa mi to moc nece hladat , ak by nahodou dakto vedel ..

Na tom ktoré je označené ako \"Eastern Europe S\". Pozeral som to a je to pekný rozdiel oproti verzii 2007/08. Pred dvoma týždnami som bol na juhu a pokrytie tých starých máp bolo biedne. Inak až po chorvatske hranice Ti staci \"Eastern Europe NW\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zvolil variantu v klidu před cestou na mapě uložit do adresáře nějaké body na konci HU nebo SLO , záleží jak pojedeš z \"naší mapy\". Nechat se navigovat k nim, potom přehodit placku s HR a dál do konce. Výhodu to má v tom, že na LCD alespoň něco je a když budu muset sjet z hlavní silnice kvůli objíždce - nehodě tak tam budou potřebné silnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel loni s mapou 08/09 až dolů na Pelješac s jednim CD (na kterým je ČR).Je na ní i Rakousko.

Ve SLO mi to ukázalo i objezd placeného úseku.Chorvatsko na ní není podrobně,ale hlavní tah a pár silnic tam je.Nehledě na to,že při vjezdu najedeš za hranicí na dálnici a jedeš po ní až za Split.Mě to na cestu stačilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, som tu novy a chcel by som poprosit ci mi niekto nemoze poslat na mail linky na tu navy...mam velky farebny displej, tak neviem ktory typ mao je pre mna vhodny...staci mi iba mapa slovenska pre zaciatok. moj mail havran.michal@gmail.com

vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to z navteq.com

CENTRAL EUROPE EAST (NW)

-polsko

-cesko

-slovensko

-slovinsko

-rakousko

-madarsko

CENTRAL EUROPE

-nemecko

-svycarsko

-italie

-rakousko

-lichtenstejnsko

CENTRAL EUROPE EAST (NE)

-estonsko

-litva

-lotyssko

CENTRAL EUROPE SOUTH

-recko

-chorvatsko

-bulharsko

-rumunsko

-bosna

-makedonie

-albanie

a pak je zvlast great britain,spain,portugal,germany a severske zeme

[upravil dne 10/7/09 luko407sw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...