Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vykuchání FAPu


camrda22

Recommended Posts

Původně zaslal: luko407sw

FAP mam plný ze 75 procent,takže pomalu uvažuju co udělat až se úplně zaplní...spíše se přikláním k tomu,že ho nechám vykuchat a bude klid...od lidí co ho už nemají slýchám jen samou chválu..něco na tom asi bude

A kolik máš nyní najeto ?

Kolik tě stála v Peugeotu diagnostika zjištění stavu naplněnosti FAPu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hamin

Původně zaslal: luko407sw

FAP mam plný ze 75 procent,takže pomalu uvažuju co udělat až se úplně zaplní...spíše se přikláním k tomu,že ho nechám vykuchat a bude klid...od lidí co ho už nemají slýchám jen samou chválu..něco na tom asi bude

A kolik máš nyní najeto ?

Kolik tě stála v Peugeotu diagnostika zjištění stavu naplněnosti FAPu ?

mam najeto asi 145 000 a zjištění stavu FAPu jsem si nechal vyjet při mezikontrole údržby...mezikontrola mě vyšla cca na 3500 a je v tom započítána i diagnostika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest ferrycz_2008

Mám 406 2.2 HDI Fap

Ve 120 tis se mi ozvalo doplnění aditiva, když mi řekli u peugeotu cenu, zavolal jsem na moravu těm týpkům z autofrance. a za 4 tis. mi vykuchli fap. nastavili v PC. tváří se že je furt novej zvedl se výkon a snízila spotřeba o 0,5 l jsem rád že tam fap už teda jako nemám. emise jsou v pohodě. Sorry ale nechci platit takový prach za podvod jménem FAP, je to jako když sbíráš ve městě saze do pytlíku a mimo město je vysypeš, trochu mi to hlava nebere :-) tak doporučuji všem nechat to dát do pááá a aje klíd ještě ušetřím čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A popř. prodejní cenou daného auta s kuchlým FAPEM ?

Trošku se obávám, že by při prodeji auta s kuchlým FAPEM a \"oblblou\" ŘJ mohl být problém, nebo že by případný kupec tlačil cenu dolu, kvůli záasahu do auta. Nebo, že by raději dal ruce prač, páč by si např. mohl říct něco ve smyslu : \"Do toho nejdu, bůhví, co je tam všechno vybrakované a v ŘJ změněné...\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nrpetonr

vie sa niekto z tych, ktori ho uz maju vonku podelit o skusenosti? napr. spotreba, vykon, chybove hlasky pc, ako ste presli emisnou kontrolou... diky.

na emisích by to mnělo být v pohodě protože tam mněří CO2 a FAP zachytává saze a ty se na emisích nemněří
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: El-Chio

Původně zaslal: zzipCZ

na emisích by to mnělo být v pohodě protože tam mněří CO2 a FAP zachytává saze a ty se na emisích nemněří

u dieslov sa nemera CO2, ale dymivost. Cize zrovna tie sadze.....

aha tak to jo tak jsem zas chytřejší:papa:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len pre info, rozhodol som sa nespekulovat s odstranenim fapu a isiel na diagnostiku. fap (mam prvy generaciu, ktorej zivostnost sa odhadovala na 80tis KM), ktory sa prvykrat ozval pri cca 78tis KM a bol po tom vycisteny wapkou, ma teraz pri 95tis KM ani nie polovicnu zanesenost, t.z. pre mna vystriekanie funguje uz skoro 20tis KM. pri diagnostike mi ako som ocakaval zistili male mnozstvo additiva (DPX42), ktore mi teraz doplnili a pevne verim, ze budem mat na dlho pokoj. len pre info jeden udaj z pocitaca, priemerny pocet kilometrov prejdenych pri poslednych 5 regeneraciach = 720 km.

[upravil dne 7.8.2009 nrpetonr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec pánové, mám takový pocit že nejen v politice se na jasnou otázku dá úplně jiná odpověď :roker

Mě by stále zajímalo jestli je tu někdo kdo si Fap nechal vykuchat a jaké s tím má zkušenosti po delší době.Nezajímá mě jaké jsou výsledky na emisích protože dokud budou brázdit našema silnicema staré Avie,Liazky na stavbách desty,občané budou na svých zahrádkách pálit všemožný bordel a našlo by se toho mnohem víc tak je zbytečné se bavit o tom jaký že jsem dareba že si chci Fap nechat odstranit a že Vás tím chci ohrožovat na životě a nebo Vaše otázky proč jsem si tohle auto koupil když jsem věděl že tam Fap je atd. atd.Koupil protože se mi líbilo a tak jak to bývá až časem člověk zjistí že né vše je tak dobré jak vypadá.

Takže má otázka zní: Je zde někdo kdo si Fap nechal odstranit,jaké jsou zkušenosti po delší době?

Díky za odpověď :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim pánové, tak se chci podělit o svoje zkušenosti s FAPem. když mi to začlo hlásit minimum aditiva tak jsem se rozhodoval zda doplnit či odstranit:D ale nakonec byla volba jasná - odstranit! navštívil jsem pány v Bystřici nad pernštejnem a mohu jen doporučit. solidní jednání a ochota. strávil jsem tam cca 2hodiny a stálo mě to 4000,- jinak co se týče změn v chodu auta tak se malililnko zlepšil tah z nízkých otáček. co se týče spotřeby tak je ještě brzo něco hodnotit páč jsem najel zatim 200km. ale po delšim testování dám vědět.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj lidičky. V pondělí jsem byl dolívat aditivum a bylo mi tam řečeno, že FAP už nemám v nejlepším stavu a ať počítám s tím, že ho v nejbližší době budu muset vyměnit. Taky už mám 152 000km. A tak se mi honí v hlavě myšlenka, jestli vyměnit nebo zrušit. Vesměs tady všichni vykuchání chválíte, ale nenapsal semka ještě nikdo, kdo jezdí bez FAPu už delší dobu. Kdo s tim třeba najezdil aspoň 10 000km. To by mě celkem zajímalo, jestli je všechno OK. A taky, jestli jste byli už na emisích bez fapu a jestli jste prošli. Myslím tim normálně prošli, né přes známého :D Děkuji za odpověď :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...