Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

takej malej gumball


drak309

Recommended Posts

Minulej týden jsem vyletěl z práglu celej nadrženej na víkend..... tak to ženu co to dá... přeci jen X eSo tak si říkám, musím bejt doma (jedna díra u města Třebíč) do hodiny a půl... dálnice v poho, ani to moc neklouzalo... a pak mi zkřížil cestu frajírek s 924 porsche (92kw a zrychlení prakticky srovnatelný s XS) tak si říkám: \"Tebe dám frájo\" s mezyplynem 4 a plnej... když rafika klepala na 180km/h říkám si, že to nějak není ono, páč to porsche pořád zrychlovalo, stařičká 309 začínala mít takříkajíc plný kecky silnice...říkám si ta spz je mi povědomá...auto z Třebíče (nebo jeho okolí nevím) tak si říkám jdu po něm... končící 4kvylt o sobě začínal dávat vědět a tak řadím pod plným plynem za 5, motor za autop krásně vzal a po asi dalších 5-ti min držení auta na maxu se rozsvítily všechny kontrolky na palubce, otáčky začaly jít dolů a ani snížení otáček na provozní hodnotu nic......nemohl jsem pochopit co se děje...naštěsti ale díky rychlosti 190km/h se mi podařilo setrvačností dojet na benzínku... docela nasranej jsem z toho vylezl a šel si dát kafe....Pak vezmu měřák a nemůžu nikde naměřit nic (na žádným čidle nebylo předepsaný napětí -> totiž půdovně jsem si myslel, že vykázal nějakou zásadní chybu hlavní signální okruh pro přípravu směsi...) po asi půlhodině už mi to začílano lézt na nervy... tak jsem si říkal změřím baterku...a ono nic. Baterka byla vybitá do mrtě. Tak jsem si říkal, to není možný to jsem jel celou dobu na baterku? Sundám drát z altíku a echt rozpadlej můstek -> nechápu jak, ale během generálky jsem si nespočíta převody řemenic - původní majitel byl debil a dal tam malinkou řemenici a tím docílil toho, že mi altík při 7500ot.min. na klice točil asi 28 000ot.min a když si vezmete že povolené otáčky alternátoru jsou někde kolem 12 000ot.min je to docela mazec..... ALE JINAK bych to porsche určitě dostal :myslim:roker:super:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...