Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - oprava zapalovací rampy


Martin.nz

Recommended Posts

  • O 10 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

Jak to tady čtu napadá mě že mám stejný problém a proto: je reálná možnost že by měl někdo z okolí prahy možnost zapůjčit zapalovací rampu která by byla ready? rád bych zjitil jestli je to rampou nebo jinou závadou. Na fóru jsem tu našel už asi 8 možných příčin  :o  (za jízdy motor chcípne ale díky tomu že jedu tak to po cca 2 - 3 vteřinách opět naskočí)

Díky

 

Peugeot 406 1,8 16V LFY ( Palivo LPG)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš za systém LPG? Do kterého LPG servisu jezdíš? Nemáš jen špinavý ten váleček v elektromagnetickém ventilu? Já měl podobný problém, pořád se to zhoršovalo a nakonec jsem nechal předělat celý systém za nový (zůstala jen nádrž a trubky). Od té doby je to vše OK, přepíná mi to mnohem dřív a klesla spotřeba o cca 2 litry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LPG Lovtec, byl jsem s tím u Coubala a vymenil oba filtry a začlo mi to v pohodě přepínat, když vyndal lištu a svíčky tak jedna svíčka byla opálená zvrchu - jiskra nešla dovnitř ale přeskakovala venku... a co myslíš tím válečkem??? jaký a kde? každopádně díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...