Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukažte své svatební auto


ladosak

Recommended Posts

Já proti oslavám nic nemám. Je mi proti srsti jen to spojení s tím svatebním dnem. Možná jsem moc velký romantik, ale svatbu bych si představoval opravdu v klidu jen s mojí nastávající a užít si jeden druhého u dobrého jídla, vína a svíček.

Pak to klidně dodatečně oslavit a zapít - a to stejně jen s nebližšími. (rodiče (případně prarodiče) a pár nejlepších kamarádů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 ozzy56 : to je asi dáno tím, že pro mne rodina nikdy nic neudělala. Z domova jsem odešel hodně brzy, protože když jsem chtěl jít na VŠ, bylo mi řečeno že mne živili už hodně dlouho a mám si na VŠ vydělat sám. v pátek 13tého jsem odmaturoval a v pondělí nastoupil do práce a od té doby makám. Když jsem utekl do Prahy jen s taškou přes rameno, nikoho z rodiny nezajímalo jak se memám, jestli něco nepotřebuju a první noc jsem spal na vlakovém nádraží. Vypracoval jsem se z úplné nuly a nikdy jsem necítil oporu ve své rodině. Nechci aby to tady vypadalo, že ze sebe dělám chudinku, jen na vysvětlenou, proč mám takový postoj. Jsem zvyklý spolehat jen sám na sebe, protože pro mne nikdy nikdo nehnul ani prstem, aniž by za to něco na oplátku ode mne nechtěl. Život si žiju pro sebe a na nikoho ohledy neberu, na mě je taky nikdo nebral a brát nebude. Tolik na vysvětlenou....

Sorry za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

tak to je jiná, já pocházím z jiných poměrů--holý zadek--ale vžycky jsme si pomohli...:)

Nevím proč, ale pár lidí tady na fóru mne má za nějakého prominentního zbohatlíka nebo co. Pravda je ale taková, že vztahy v naší rodině byly vždycky hodně chladný. Každý si hraje na svém písečku. Já si uvědomil, že je v naší rodině něco špatně až když jsem si našel první holku a ona mne přivedla k nim domů. Tam jsem si teprve uvědomil, jak má fungovat správná rodina. Já třeba na svatbě rodiče mít ani nebudu. Naši se rozvedli když mi bylo asi 13 a od té doby se nestýkají. Když bych pozval jen jednoho rodiče, ten druhý by se urazil. Když pozvu oba, budou se na sebe šklebit a to fakt nepotřebuju. Myslím, že to ale k tématu \"můj vztah s rodinou\" stačilo. Nebudeme špinit toto vlákno řečmi mimo téma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

2 ozzy56 : to je asi dáno tím, že pro mne rodina nikdy nic neudělala. Z domova jsem odešel hodně brzy, protože když jsem chtěl jít na VŠ, bylo mi řečeno že mne živili už hodně dlouho a mám si na VŠ vydělat sám. v pátek 13tého jsem odmaturoval a v pondělí nastoupil do práce a od té doby makám. Když jsem utekl do Prahy jen s taškou přes rameno, nikoho z rodiny nezajímalo jak se memám, jestli něco nepotřebuju a první noc jsem spal na vlakovém nádraží. Vypracoval jsem se z úplné nuly a nikdy jsem necítil oporu ve své rodině. Nechci aby to tady vypadalo, že ze sebe dělám chudinku, jen na vysvětlenou, proč mám takový postoj. Jsem zvyklý spolehat jen sám na sebe, protože pro mne nikdy nikdo nehnul ani prstem, aniž by za to něco na oplátku ode mne nechtěl. Život si žiju pro sebe a na nikoho ohledy neberu, na mě je taky nikdo nebral a brát nebude. Tolik na vysvětlenou....

Sorry za :xvul

:potlesk:potlesk:potlesk k tomu není co dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...