Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RD4 a bluetooth


flopy

Recommended Posts

Mám dotaz, jak je to s Bluetooth u RD4 ve 307sw - r.v. 2007 ? Na display (typ C) se mi v menu ukazovala čtvrtá ikona telefonu, která nebyla přístupná. Nezkoušel jsem ale doposud dát do blízkosti telefon s aktivním Bluetoothem. Pak jsem byl v Domanským, aby mi deaktivovali automatický sklápění zrcátek při zamknutí auta a nevím, jestli to s tím může mít nějakou souvislost, ale teď už tam tu inkonu telefonu vůbec nemám (je tam jen nastavení Audio, Palubní počítač a osobní nastavení). Takže můj dotaz, asi najivní, zní, je to vždy jen přídavný modul do rádia nebo je možné, že v r.v. 2007 už byl součástí vždy? Na serviceboxu v příručce se o tom hovoří jako o samozřejmosti, nikde žádná hvězdička, jako že je to jen možná \"option\". Díky za informace. PS: Jo a ještě jedna zrada s těmi zrcátky - tou deaktivací mi teď nejdou sklopit ani tlačítkem ve dveřích. To je normální? hop nebo trop? Tu možnost tlačítkem bych rád zachoval, jen mi přišlo hloupý, když lezu jen pro něco do kufru, aby mi auto hned \"mávalo ušima\" :papa

post-0-14109604788143_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest foto1977

ahoj mám stejnej dotaz jako -flopy-, taky tam mám v menu to nedostupné nastavení telefonu.

Pokud by to šlo rozchodit tak bych byl rád. To musí v peugeot servise přidat nějakej modul nebo už tam je

když to mám v menu?

Mám nokii a mít handsfree přes BT rovnou v autě by bylo super.

Předem díky za příspěvky k tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale můj základní problém je, že mi úplně zmizela ta ikona telefonu (viz. obrázek). Nevím, jestli to bylo po zásahu servisního technika s těma zrcátkama nebo je to jen shoda okolností, ale včera jsem chtěl v autě připojit Nokii a nějak jsem vůbec nenašel jak :myslim Je tu tedy někdo, kdo to běžně používá a dokáže popsat, jak se to chová? Např. při vypnutém BT v telefonu se ikona na dispaly zobrazuje, ale není přístupná (tak se mi to chovalo ještě před týdnem), po aktivaci BT v telefonu a spárování s autem se zpřístupní, apod. Vůbec teď netuším, jak začít. Pokud dám vyhledat na telefonu okolní zařízení, rozhodně se nic nenajde :( Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: actionMed

Mě fungovalo všechno,.... Symbian, Windows Mobile, bez OS, Siemens, Nokia, Samsung, SE.... no problém. Ale je zvláštní co píše flopy, že se mu ikona telefonu vymazala z menu. Já jí tam měl vždycky, to nebude normální :myslim

A jak jsi to měl s Bluetoothem, když jsi auto kupoval? Byl tam automaticky nebo jsi to měl jako požadavek (s připlatkem)? Mě by docela zajímalo, jeslti je to nějaka speciální option za příplatek (což asi ano) nebo je tam např. od určitého r.v. a stupně výbavy automaticky. Můžeš mi prosím poslat VIN, případně pokud nechceš tak přímo výpis chrakteristiky ze serviceboxu, jestli je tam o tom BT nějaká zmínka? Moje výbava je \"Vyšší nízka\", což by mělo být asi víc nez \"střední vysoká\", ale zatím se zdá, že BT to fakticky nema a tedy ikona tam asi svítila omylem a připojením na diagnostiku se to \"srovnalo\" - bohužel v můj neprospěch. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: foto1977

p.s. to znamená že mám v autě dát hledat BT a měl by se mi ten můj pažout připojit? :myslim

Tak co? Zkusil si dát v autě na telefonu vyhledat \"307\" ?

Já možná už tuším, jak mohlo u mě dojít k tomu zmizení ikony nastavení telefonu z menu. Zkoušel jsem podržet na více než 2s boční tlačítko na páčce pod volantem (ovládání rádia, p.p.). Normální stisknutí přepíná \"source\" (radio/cd). Delší stisknutí by mělo zobrazit tel. seznam. Možná to při této akci zjistilo, že to BT fakticky nemá a ikonu si to z konfigurace tímto zcela odstranilo. Schválně to zkus. jestli Ti ikona taky nadobro zmizí, je to jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest foto1977

flopy: ahoj tak jsem to zkoušel a nepodařilo se mi to spárovat.

Normálně jsem v mobilu (nokia e65) zapnul vyhledávání

a našlo mi to 307 a když jsem dal spárovat tak to na mobilu napsalo chybu že prý

nelze spárovat.

Zkoušel jsem to několikrát a nic. pokaždé to samé.

Vždy jsem měl nastartovanej motor a stál na místě.

Dnes jsem si pořádně přečetl návod a tam píšou, že přihlašování musí být

na stojícím vozidle se zapnutým zapalováním kvůli bezpečnosti.

Tak nevím jestli není chyba v tom, že jsem měl nastartovanej motor.

Třeba musí být vypnutej a jen klíče otočené ve spínačce.

Zítra to zkusím a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypadá, že nejseš \"mrtvej Homolka\", jako já :-)

Pakliže se Ti na mobilu opravdu objevilo zařízení \"307\", je jasné, že tam modul BT musíš mít - jak jinak. Otázka spárování je už další věc, podle manuálu je výchozí kód \"1234\". Pakliže Ti ho předchozí majitel nezměnil, musí to fungovat. Jinak musí stačit zaplé zapalování, nastartováno mít nemusíš. Teda dokud se auto nepřepne do režimu \"šetření energií\" - vyplo by se např. i rádio, atp. Já už se smířil s tím, že tam prostě BT nemám. Máš kliku. Jsem zvědavej, jak dopadneš, určitě písni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foto1977

flopy: ahoj tak jsem to zkoušel a nepodařilo se mi to spárovat.

Normálně jsem v mobilu (nokia e65) zapnul vyhledávání

a našlo mi to 307 a když jsem dal spárovat tak to na mobilu napsalo chybu že prý

nelze spárovat.

Zkoušel jsem to několikrát a nic. pokaždé to samé.

Vždy jsem měl nastartovanej motor a stál na místě.

Dnes jsem si pořádně přečetl návod a tam píšou, že přihlašování musí být

na stojícím vozidle se zapnutým zapalováním kvůli bezpečnosti.

Tak nevím jestli není chyba v tom, že jsem měl nastartovanej motor.

Třeba musí být vypnutej a jen klíče otočené ve spínačce.

Zítra to zkusím a dám vědět.

Čau klucka, tak koukám, že bojujete jako já v mé 308. A když jsem si přečetl tento tvůj poslední příspěvek, tak ti poradím úplně jednoduchou věc a možná se podaří... Prostě vypni motor:D ! Zapni klíček, ale motor NESMÍ běžet!!! Takhle jsem s tím bojoval ve své 308 sw a stejný průběh jako u Tebe (akorát jsem furt nechápal, co mi to anglicky pořád dispej píše). Pak jsem pochopil.. Vypni motor... Zkus a dej vědět. Mělo by to jít. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...