Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

deflektrory


Honza S

Recommended Posts

Původně zaslal: Honza S

Tak další dotaz. Chci si koupit opět deflektory (přední+zadní), ale všude na netu i v obchodech mají v katologu uvedeno pouze na 5D a ne na sw. Nevíte někdo, jestli to bude pasovat (nebo třeba jen přední...)? Díky

Ahoj,

prosim Ta naco to je dobre? Ty nemas klimu? Ved to zvysuje spotrebu...

Vdaka za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeugeotHDi

Původně zaslal: Honza S

Tak další dotaz. Chci si koupit opět deflektory (přední+zadní), ale všude na netu i v obchodech mají v katologu uvedeno pouze na 5D a ne na sw. Nevíte někdo, jestli to bude pasovat (nebo třeba jen přední...)? Díky

Ahoj,

prosim Ta naco to je dobre? Ty nemas klimu? Ved to zvysuje spotrebu...

Vdaka za odpoved.

a klima ju setrý?? podla mna hlavne cez leto v meste su sikovnejsie deflektory mam ich tiez no na zimu ich davam dole koli mrazom no myslim ze je to na leto sikovna vec (to je moj nazor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeugeotHDi

Původně zaslal: Honza S

Tak další dotaz. Chci si koupit opět deflektory (přední+zadní), ale všude na netu i v obchodech mají v katologu uvedeno pouze na 5D a ne na sw. Nevíte někdo, jestli to bude pasovat (nebo třeba jen přední...)? Díky

Ahoj,

prosim Ta naco to je dobre? Ty nemas klimu? Ved to zvysuje spotrebu...

Vdaka za odpoved.

Jestli to zvyšuje spotřebu opravdu nevím, ale myslím, že když ano, tak to fakt nebude znát a už vůbec ne vůči klimatizaci, kterou samozřejmě v autě mám. Já to nesundavám ani na zimu, ale je to dobré pro mě jak na vzhled, tak z praktickýho hlediska. Můžeš nechat třeba pootevřená okna, nebo když prší atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olda

Deflektory jsou dobrá věc,měl jsem je na 306ce a na 308 je chci taky.Mají je na polské aukci,já jsem napsal sucram®vi,jestli by je tam nekoupil a vypadá to,že jo,tak mu zkus písnout taky.

Když jsem je hledal na netu, tak jsem tam na to narazil, že jste se domlouvali, že by pro ně zajel do Polska, akorát jsem myslel, že už je asi budeš mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je na 206 a vadilo mi, že při otevření okna dělá okolní vzduch strašný rámus.Mnohem větší, než když tam nebyly.Také je potřeba více otevřít okno.Možná jsem měl jen špatnou značku, ale každopádně už bych si je na žádné auto nekoupil.Je to věc názoru a zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...