Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kecálkové, jaké používáte?


punkac

kecálkové, jaké používáte?  

  1. 1. kecálkové, jaké používáte?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

hmm:roker, to jsem si mohl myslet, že povede síť ICQ s kecálkem QIP aspoň že tak (u mě je to taky tak ) Škoda, že nejni více zastoupen msn (napočítal jsem jen jednoho človíčka - AKA, která ho taky používá) :papa Jinak ty co píšou, že mají mirandu, předpokládám používání sítě ICQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ICQ jsem měl a jsem moc rád, že jsem se konečně odhodlal k jednomu zásadnímu kliku

a ICQ (do kterého mě kdysi dotlačil kamarád - správce sítě kdesi v bance)

už NEMÁM (vadila mi přílišná ztráta soukromí a časté viry, které mi přes ICQ lítaly)

Skype je něco kolem telefonování - nepotřebuju, mám mobilní tydlifon a pokud někdo chce (či já po někom toužím), většinou si zavoláme.

Zbytek možností na mě působí jako vzducholoď na Jana Žižku - vůbec netuším, co to je a k čemu to potřebovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ztráta soukromí - kdykoli jsme já nebo Helča pustili PC, už mi tam skákaly a blikaly různé bublinky s velice podstatnými dotazy typu\" Nazdar, jak se máš? Děláš něco, já se zase nudím ... \" a mě fsakt prudilo neustále někomu vysvětlovat, jak si můžu dovolit na JEHO bublinku reagovat až nyní, když ON přece ví, že u PC sedím už minimálně hodinu. A když mi začaly chodit ještě podobné zprávy plné ??? nebo jiných znaků, nadešel čas a ICQ zmizelo v propadlišti dějin = je mi blaze, už 2 týdny žádná duchaplná zpráva.

Dalším takový krokem bude odstranění klubového mailu, neboť ze 30 zpráv denně je 29 spamů - nepotřebuju tedy plýtvat svůj čas na mazání hovadin a raději ho též odložím kamsi hluboko pod zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...