Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Noční hlídání


Kurt

Recommended Posts

Hele to znám během šestinedělí jsem zhubnul asi 18 kilo a do práce jsem se těšil protože na konečný jsem si mohl dáchnout. Doma jsem se snažil pomáhat jak to šlo holka spala max. 45 minut v kuse a bejvalka toho měla za celej den když s ní byla sama dost tak jsem se snažil aby se aspoň ona trochu vyspala. Ale vyzkoušej dát do PETky vlažnou vodu aby ho to jen trochu hřálo dej mu to do postýlky třeba to zabere na holku to fungovalo asi tejden než přišla na to že ji takhle podvádíme a nechováme jí😀.  Ale je pravda že přešli první dva měsíce a holka pak spala celou noc jen jednu se budila na krmení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis a teď si vem, že bys to měl dvakrát  :mrk

První 2 měsíce u nás "spala" moje máti. Po hodině začala řvát jedna (samozřejmě vzbudila druhou). Já s babičkou krmil a žena odsávala mlíko na další krmení... Trvalo měsíc, než jsme je srovnali do normálu a v noci se trochu vyspali :papa

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pavelu96 napsal:

První 2 měsíce u nás "spala" moje máti.

My měli doma rok tchyni. Bez ní nevím, jak bysme to dali. Martina pořád jen odsávala. Ve dne, v noci... (po roce jsme ji to už zakázali :D).

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Vendo jsi málo unavenej musíš něco dělat aby jsi se unavil pak budeš spát jako miminko. 

Jo kamaráde,unavenej jsem byl dost dlouho,teď už se unavuju doma domácí činností a našema kunama😀myslím,že to začínají být následky bejvalý nepravidelný pracovní činnosti, když jsem mohl spát tak to nešlo a když jsem byl v práci tak bych spal za pochodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

a ja mam tchyni nakvartyrovanou uz 14 let :P

 

To znám no,ze začátku je to super pomocník,ale když už je takle zabydlena tak po delší době už to nedělá dobrotu,i když jsem dříve říkal, že mám tchýni rád,tak všechno s mírou,je všude,do všeho se vrtá,kde může tak přerovnává,vleze kam by neměla,radí kde co kam,takhle ne, to musíš jinak

Je lepší když je ve svým a občas za ní zajet,nakoupit,zaplnit ledničku jídlem,to praktikujeme teď už delší dobu a vůbec mi nevadí že projedu víc benzínu

ženskou mám furt prič a stále u nich protože se musí o rodiče starat,jsou už nesoběstačný, a já jsem skoro furt doma ,ráno děti vozím do školy,odpoledne jedu pro ně a musím vymejšlet co by bylo dobrýho udělat k jídlu,když mi dcera přiveze tři vnuky(dva kluky 10 a 8 a holku 6) ,někdy odpoledne,někdy k večeru pro ženskou jezdím a vezu k sobe domu a furt dokola

Máme druhý auto (smarta@prdika)začalo trucovat a tak se.shaněl mechanik na opravení,už ze začátku to vypadalo že budem shánět jiný auto(taky jsem tenkrát sem psal,že budeme shánět Citigo),nakonec si to vzal jeden soukromej a říkal,že nám z toho udělá nový,komplet spodek,komplet go motor, u mercedesa by to byl ranec, a nacpali jsme do něho hromadu peněz,tak teď jezdíme s jedním mojim autem

Ježkovy voči,to jsem se zase jednou takhle v noci rozepsal😀

A už jdu teda zkusit lehnout a snad se trochu vyspat

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, vendelinek napsal:

Jo kamaráde,unavenej jsem byl dost dlouho,teď už se unavuju doma domácí činností a našema kunama😀myslím,že to začínají být následky bejvalý nepravidelný pracovní činnosti, když jsem mohl spát tak to nešlo a když jsem byl v práci tak bych spal za pochodu

Nemysli si vím o čem mluvíš dá se říct že celou dosavadní profesionální kariéru jsem strávil v nepřetržitým provozu. U cestářů to byli v zimě služby den/ noc pak rozvoz na Penny to se začínalo cca 3 ráno končilo se až bylo hotovo takže taky kolem 20/22 večer pak příměstská s busem to samý ráno začátek večer konec no a nakonec městská s busem kdy z 25 šichet za měsíc jsem 11x vstával okolo 3 a 14x jsem okolo 3 šel spát.  Od října 2018 na směny nedělám resp. když jsem chodil jezdit tak jsem jezdil jen ranní. Z kraje to bylo takový jakože jsem mohl spát hodně dlouho a i jsem vydržel po nějaký době (12-16 měsíců) jsem ten spánkovej dluh jakože srovnal a teď to mám tak že spát chodím kolem 23 a ráno + - 6 jsem vzhůru někdy se pak ještě natáhnu a usnu a to pak vstávám na tu 8.  A věřím tomu když doktoři a ty různý mudrcové říkaj nebo píšou že směnný provoz je pro lidský organismus šíleně nezdravá záležitost. Jenže co už uděláš někde se prachy vydělávat musejí a na těch směnových  provozech bylo a bude vždycky o trochu víc korun než na jedno šichtové práci od Po do Pá.  Dokud byl můj děda živ tak mi vždycky říkal najdi si nějakou  "slušnou práci " jenže děda celej život dělal v nástrojárně na Poldovce a dělal jen ranní od Po do Pá a v Pá byl ve 14 hodin doma. To byla podle něj  " slušná práce ". Vždycky teda respektoval jaký povolání jsem si vybral ale hlavně v době kdy se rozpadnul vztah s bejvalkou tak to mi to přípomínal při každé příležitosti že kdybych měl " slušnou práci " tak bych měl čas na rodinu apod. Jo v něčem asi měl pravdu jenže já jsem měl / mám boty z toulavýho telete a před vojnou jsem zkoušel dělat ve fabrice asi půl roku na píchačky a bylo to pro mě dost utrpení na vojně jsem dostal definitivní infuzy nafty do žil a volant se stal mým osudem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime každá profese má svoje pro a proti. Dneska šofeřina už není o té raubírně jako dokázala být ještě v době kdy jsem začínal. Však dneska není ve většině aut ani nářadí, náklaďáky i busy jezdí běžně bez rezervy. Dnes je to spíš o tom že je to časově náročné a je to svým způsobem řehole. Kdysi v dobách když nebyli mobily GPS a podobné chujoviny tak se jezdilo jinak, provoz takový nebyl ale hlavně to bylo o tom že kdy jsi vyjel ze vrat tak jsi nad sebou měl jen tu střechu kabiny a nic jiného. My jsme ve srandě na Penny říkali že nám vercajk z aut sebrali aby jsem mohli jezdit jinak že by jsme se v tom pořád vrtali ale tehdy to bylo takový jako že když byla porucha tak se to zkusilo udělat na silnici nejdřív sám pak mechanik na telefonu a když ani to tak za mnou vystartoval servis. Kolo jsem za celou kariéru měnil jednou levý přední v Plzni naproti pivovaru. Dispečerovy jsem zavolal že defekt a že jsem v Plzni aby mě nečekal na další fůru tak jak jsem měl dojet ale později a on hned pošlu ti servis ale kluci jsou na Kladně a já než dojedou tak to budu mít hotový sám a za půlhoďky jsem mazal dál.  Na druhou stranu  kdybych dělal celej život ve fabrice tak bych možná měl spokojenou rodinu čas na koníčky a pár rodinejch zážitků z dovolených nebo tak ale dík šofeřině jsem měl možnost poznat spousty lidí a zažít věci který bych asi kdybych seděl doma na zadku nezažil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče to jsou romány 😀

Já míval 12ky ale tím způsobem že dvakrát noční po sobě a pak hned denní,den volno a pak obráceně,dvakrat noční a pak den, nebo tři noční a dva dny volno a pak noční a zase dva dny denní,hrozně blbě rozházeny směny,kdyby to bylo pravidelně třeba tejden denní a tejden noční a pak chvíli volno taky by to bylo na *neumím psát slušně

V minulým zaměstnání jsem měl 3smennej ranní- odpolední -noční a furt prič dokola,a tam sem už začal haprovat se spaním a tady to poslední ochranka ,to už bylo na Chocholouška

Jsem docela rád,že už nikam nechodim,už jen proto ,že je to teď samá kontrola měření ,ten vejr korunovej to všechno tak zpřísnil,jezdily k nám kamiony ze všech zemí,za noc přijelo třebas 39 kamionů každej od jinut a já se motal všude mezi nima,jsem rád že mi přiznali důvod zdrav.a důchod,tak jsem teď doma a pomáhám mamině v jejím nelehkým životě jak s jejíma rodicema tak s dětma vnouckama 

Tak a zase sem se rozkecal,jdu zkusit chrapnout zase na chvíli,dobrou 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...