Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chcete na klouzání orienťák nebo alternativní program??


Chcete na klouzání orienťák nebo alternativní program??  

  1. 1. Chcete na klouzání orienťák nebo alternativní program??


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že to vypadá na nedostatek bílého svinstva na silnici, tak spolu s organizačním výborem přemýšlíme o náhradní alternativě.

Prosím, aby v anketě hlasovali Ti, kterých se nějak letošní zimní klouzání týká - hlasy od lidí, kteří jen touží zaznamenat svůj klik a pak si budou užívat sněhu v alpských průsmycích jsou nám tak nějak na ....

Pokud má někdo nějaký nápad, co by bylo vhodné v blízkosti Hronova vidět - sem s tím, dobročinnosti se meze nekladou.

[upravil dne 29/1/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, ze jeste nevim zda pojedeme (i kdyz je to velmi pravdepodobne), hlasuji zde...

a to pro orientak i bez snehu. ale kdyz orientak nebude a misto nej bude prosty pokec, osobne s tim taky nemam problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ORIENŤÁK ... myslim, že s tim i lidi počítaj, ne??

A propo, když si třeba my, jako pořádající team sraz na jaře napíšeme do nástinu programu (kandidátky), že bude v sobotu orienťák, tak bylo by to bráno, jako nedodržení bodů programu, když bychom to třeba čirou náhodou chtěli formou ankety měnit?? Jenom spíš otázka do diskuze, kdyby k něčemu podobnému teoreticky došlo ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co by bylo vhodné v blízkosti Hronova vidět-vojenská pevnost Dobrošov a vojenské pevnosti okolo něj.. To bylo první,co vyslovil můj otec když jsem mu řek,že jedu na víkend 10 km za Náchod.. Ale orienták je orinták...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrosov je zajimavy, ale jeste zajimavejsi mi prijde srub N-S 82 Brezinka, ktery je asi kilometr chuze od Dobrosova, a narozdil od nej je jiz kompletne vybaven puvodnim (resp. originalnim dobovym) vybavenim vcetne vyzbroje. A samozrejme neni problem navstivit oboje...jenze pres zimu ma Dobrosov zavreno, takze jedine Brezinka, kde maji otevreno v sobotu 10-19h. A v okoli se da narazit na zbytky odstrelenych lehkych objektu, eventualne jeden zachovaly vzor 37 v Babi.

Konec kulturne dejinne vsuvky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vvitty: můj výčet velkých srazů:Šebetov,Seč,Šebetov,Vranov... Takže moje poslední návštěva Dobrošova byla v době dovolené s mými rodiči a to v době kdy mi bylo cca 12 let.. Takže si toho moc nepamatuju pač už je to 16 let. Takže jsem to v rámci otevřené diskuze jen tak plácnul...:super:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jelikož jedu na sraz poprvé,tak co by bylo lepší nechám ať rozhodnou ostatní co už mají zkušenosti se srazy.

V okolí Hronova toho bude na pokoukání určitě více, ale jak píšou kluci,tak orienťák je asi zábavnější a tak se k němu taktéž přikláním;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se zdržím hlasování, nějak si z nabízených možností nemůžu vybrat :)

Nejsem si jistej, že orienťák tentokrát pojedu. Ale tohle moje váhání nemá zcela jistě nic společnýho s přítomností či nepřítomností sněhu. Pokud bych se rozhodnul orienťáku zúčastnit, bude mi absence \"bílýho svinstva\" šumák.

Nejblíž je mi možnost první, ale neklikám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...