Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lišty na nárazníkách a dveřích


Honza S

Recommended Posts

Ahoj všichni, tak jsem si konečně přivezl po Citroenech mého prvního Peugeota 308 sw, tak snad nezklame.

Chtěl jsem se jen zeptat, jestli někdo netuší, jak jsou uchyceny ty malé lišty na nárazníkách (buď jsou v barvě nebo černé) a na boku dveří. Jestli jsou zevnitř přišroubované nebo jenom nacvaknutý. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, měl bych dotaz....

nemáte někdo zkušenost se \"zimní\" mřížkou na čumák. Dneska jsem se bavil s týpkem v servisu a docela doporučoval, prej líp a topí a motor je dobre zahřátej..... Je to plná výplň čumáku místo tý spodní mříže pod nárazníkem......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: eezee

zdar, měl bych dotaz....

nemáte někdo zkušenost se \"zimní\" mřížkou na čumák. Dneska jsem se bavil s týpkem v servisu a docela doporučoval, prej líp a topí a motor je dobre zahřátej..... Je to plná výplň čumáku místo tý spodní mříže pod nárazníkem......

Zdravim,

tiez som sa o tu mriezku zaujimal...avsak v nasich klimatickych podmienkach je to uplna zbytocnost.... Zaujimave je to, ak je vonku cez den aspon -20 st C a menej.... Takze som si to nekupil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza S

Ony se liší i povrchem? Tak to jsem fakt netušil. Myslíš, že by se loupaly, kdyby to nemělo povrch na nastříkání? Kamarád mi je právě chce stříknout, tak abych věděl.

Zdravim,když to dobře odmastíš a nejdřív na to nastříkáš základ na plasty tak by se to loupat nemělo.Ty lišty jsou hladké nebo mají povrchovou úpravu?Jestli ano,tak by možná bylo dobrý je zbrousit do hladka,bude to hezčí,ale to je věc vkusu:)Tak ať to vyjde a pak nahoď foto,308 jsou nádherný auta!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza S

Ony se liší i povrchem? Tak to jsem fakt netušil. Myslíš, že by se loupaly, kdyby to nemělo povrch na nastříkání? Kamarád mi je právě chce stříknout, tak abych věděl.

pokud vim tak ty cerne nemaji uplne hladky povrch. Pokud budes strikat ty stavajici, tak peclive odmastit, pouzit zaklad na plasty, nastrikat plnicem, prebrousit do hladka a pak teprve barvu a na to vrstvu laku, pak by to melo drzet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Sice už jsem toho na svých autech nastříkal hodně (a zatím vždy OK) , ale lakýrník nejsem, tak každá rada dobrá, abych to nemusel zbytečně předělávat. Černé lišty jsou strukturovaný, hladký povrch nemají. Poradíte i co je nejlepší na odmaštění nebo to mám vzít klasikou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...