Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak žádný světýlka do dveří jsem nedělal, už to asi nemá cenu dál Jeana nějak vylepšovat, sice jezdí pořád pěkně, ale zub koroze hlodá a hlodá. Hold roky jsou znát nejen na autě.

Tak ať ti nové auto slouží. Ještě jestli můžu poznámku k těm nákladům - nevím, jak se do celkových nákladů promítla pořizovací cena auta a jestli v těch ~100 000 Kč máš všechno nebo jestli provozní ná

Fréza na sníh na půdě zamotaná do pavučin, nachystal jsem kola na přezutí, tak snad mazlíky teď přezuju. Přeji všem hezké Velikonoce.

Posted Images

• 6 months later...

Pokiaľ viem tak nie, nikde som sa aspoň s takou verziou nestretol, a ani na nete som nič podobné nevidel. Ak náhodou na nejaký trh niečo také ponúkali, tak to bola skôr výnimka, vylúčiť sa to celkom nedá, najmä ak vieme, že sa napríklad vyrábala aj 307čka sedan, ktorú tu v Európe tiež asi nikto nevidel.

Myslím si ale, že by nemal byť problém si to dorobiť s použitím vhodného svetla z nejakého iného modelu.

Bohužel, toto se nedělalo a ani neexistuje schema zapojení. Světýlko seženeš třeba z O2, ale musel bys laborovat se zapojením (pravděpodobně na společnou větev od lampičky ve stropě). U 308 existuje schéma, které tuto výbavu mělo, zapojení bylo do bsi.

Díky za odpovědi. Sehnat nějaké světýlko, nebo LED pásek to není problém. Problém je napájení, včera jsem se ponimral ve dveřích a žádný vhodný kabel pro napájení jsem v nich nenašel. Jedině z větve stropního světla, jak píše inoxing. Má to pojistku č.7.

• 3 months later...

Ja som si namiesto červeného svetielka nalepil červenú reflexnú nálepku. S tou koróziou je to Bohužiaľ presne ako píšeš, nie žeby to nemalo kvalitné plechy s pozinkom, ale sú tam miesta, kde sa drží voda, a tá si spraví svoje. Pritom si myslím že sa tomu dalo predísť, keby to človek tušil pred pár rokmi.