Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příspěvky


Bohumil

Recommended Posts

Mas pravdu, taky se mi zda , ze jsem se \"prizenil\" do divne skupiny. Ze by meli vsichni tak protazene tvare ze zavad ? Nebo maji strach pochvalit to tak kritizovane auto ? Ale mozna je to prave tim, ze s nim problemy nemaji a chvalit se, ci rici neco pozitivniho se u nas proste nenosi, kdyz na nic nenadavas - tak proste nezijes.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek 307ckari :D Ja teda hodim svou trosku do mlyna: Jsem celkem spokojeny a musim rict, ze mi prijde 307 jako pomerne dobra volba pro nekoho (jako jsem ja) kdo nema moc penez a chce mit (motorove) spolehlive auto s peknym designem a pohodlnym interierem! Jinak mne mrzi dilenske zpracovani, ktere neni adekvatni k vozu tohoto atraktivniho designu a jizdnich vlastnosti. Shrnuto, jsem spokojeny majitel 307! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím dva odvážné kolegy, kteří mají odvahu napsat něco o 307 dokonce i pozitivního. Já jí mám necelé 3 měsíce, přivezenou z SRN, najel jsem 2000km, je to v pohodě a šlape. Mě se zdá dílenské zpracování dobré, viděl jsem i horší. Kufr má tak akorát a toho místa pro cestující, to nemá chybu. Přeji všem hodně km bez závad a nehod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem mluvil o dilenskem zpracovani, myslel jsem tim kvalitu půlastu, spoju, uchyceni dilu a podobne. Kdyz se poradne podivas, tak treba plechy kolem kufru moc na sebe nelicuji, v interieru jsou plasty taky ve spojich s mezerami, umelohmotne kliky dveri nejdou moc dobre otevirat protoze kdyz za ni vezmes jen malinko sikmo, tak se zprici a vubec 307 je auto podle mne trochu site horkou jehlou. Bylo to hodne poznat, kdyz jsem si delal muziku a sundaval \"tapecirung\" ze dveri a cele to musel tlumit proti rezonancim. V souladu se snizenim vyrobnich nakladu jsou tam provedena hrozna zverstva :D Ale jinak mam najeto uz 53tis. a motorove naprosta spokojenost. To, co jsem tu jmenoval, jsou celkem zanedbatelne chyby, ktere jsou kompenzovane designem, prostornosti a pohodlim Peugeotu 307 :cool: BTW: jede nekdo 22.5 na velky sraz do Plzne? Nechci tam byt jediny s 300sedmou jako posledne!!! :( Koukejte vzit kary a dorazit!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Destiniho : Zdravím, možná mám nováčkovskou slepotu a co vidíš ty, mě uniklo. Pořádně se na to podívám, ale dveře rozebírat nebudu. Ale jak jsem napsal už jsem viděl horší, viditelné na první pohled. Sraz v Plzni je pro mě trohu z ruky a navíc mám obavu, že bych tam působil téměř jako důchodce. Kdyby bylo něco v jižních Čechách, tak snad. Ahojte a přeji příjemné zážitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate urcite pravdu oba, na aute jsou viditelne ruzne nedodelavky, kuprikladu ja mam zadni okno nalepene zhruba o pul cm /spis vice/ bokem, taky je pravda , ze slicovani plastu neni vzdy presne - houkacka s airbagem je trochu vyosena, ale pokud se clovek chce vyhnout temhle problemum, a pokud je povazuje za dulezitejsi nez jizdni komfort, tak musi jit do mercedesu ci BMW a zaplatit jednou tolik, cena auta se odviji taky od presnosti vyrobni linky a tudiz jeji ceny. Na sraz neprijedu, protoze jsem mimo republiku, snad nekdy priste ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, hold člověk asi musí sem tam přivřít očko. Na plasty to nejezdí. A komu vadí takovýhle prkotiny, tak by si měl pořídit něco jinýho. Stejně za 4 až 5 let plasty nelícujou skoro v žádným autě pokud stojí furt venku a není garážováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, OK, uz mlcim :D Jen jsem si proste naivne myslel, ze kdyz utratim pul milionu za auto, tak by mohlo byt precizneji zpracovano a ne aby drzelo pohromade umelohmotnyma caplikama v hodnote 20ti haleru :D Tak uz vidim, ze na srazu s 307 budu zase jedinej :( asi na to teda taky prdim. Nevim, co bych tam hledal, kdyz tam nikdo z rodiny 307 nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nikoho umlčovat, proto to nepíšu. Hold to je ta česká nátura a šikovnost, snažit se přijít věcem na kloub a popřípadě ještě něco vylepšit, atd. To jinde za našimi hranicemi neexistuje. Na sraz bych rád jel, ale je to trochu z ruky. Jistě bych tam působil poněkud přestárle a ještě aby mě dal z Vás mladších někdo hlídat přes noc parkoviště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se hned necerti, polepsim se , snad. Jinak jsem to zakrikl s tou spolehlivosti a spokojenosti. Odesel mi PP, tedy cudlik na prepinani, o ryhach v diskach jsem uz psal a co se tyce klepani pri 120-130 mi rekli, ze se na to podivaji, ale nejdriv znovu vyvazi kola - a nechaji si to zaplatit. Neni nejaky servis , ktery by pred koncem zaruky poradne prosel auto a upozornil co si mam jeste v zaruce nechat opravit ? Pochopitelne za mirny baksis, ze. Kdo vlastne plati servis za opravy v zaruce ? Fabrika ? To jako frantici posilaji more penez do Ceska na pazouty ?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hec, uz mi funguje PP a mam nove disky, akorat me zase zarazi, ze tyhle disky vypadaji jinak nez predesle, jsou \'celoleskle\' to je blby slovo co, proste ty predtim byly takovy surovy zelezo a tyhle jsou nablyskane cele, to tam taky mohli dat od vyroby a bylo by mozna po problemech, holt ta moje dusicka nespokojena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nizke naklady - bez debat! Snadna montaz urcite, ale bohuzel jen poprve na vyrobni lince! Cudliky se zacvaknou tak, ze je nesundas aniz bys je musel rozlamat!!! Neco o tom vim, verte mi! A to jsem se jeste vzdy modlil, aby mi nepraskl misto cudliku ten plast, co jsem z auta sundaval (coz se taky jednou povedlo) Muj zaver: ZLATY SROUBKY!!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...