Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příspěvky


Bohumil

Recommended Posts

2Bohumil: Ja pouzivam Siemens S35 a v dodavce byl i zadni kryt telefonu. Ten zajistuje, ze tistak se SIMkartou je schovan v telefonu a nikde neplanda. Seznam mobilu sem sosnul z jejich webu: Nokia 3210, 3310, 3315, 3330, 3410, 3390, 7110, 6210, 6310, 8210, Siemens C35, S35, C45, A50, C55 ale obecne plati, ze to funguje ve vsech mobilech podporujici SIM toolkit - v ostatnich typech to bude tedy bez toho krytu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že ježdění na li?ákách je jedna věc, ale na druhou stranu se jíst musí častěji. U nás doma se teď také mluví o nové kuchyni, ale před tím se bude dělat i reko koupelny. Tak jsme na tom stejně. Naše drahé polovičky mají jiné priority.

Li?áky origo mám od prvopočátku, ale nemachruji, prostě jsem je koupil když jsem bral nový auto.

JEŠTĚ NEMÁM PŘEZUTO! PRÝ BUDE JEŠTĚ SNĚŽIT? Tak nevím.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel sem ted na par dni pujcene nahradni auto misto meho Pazouta - kompletni vymena turba :o

Mel sem tedy pujcenou Citroena Xsara Picasso a vysledny dojem? Jeste ze mam 307. Motor byl totozny jak objemem tak vykonem, ale jizdni vlastnosti... proste lenoch a do zatacek se tak naklapel jak nakladak. ;)

Vzdy pri rozjezdu se mu moc nechtelo akcelerovat. Kdyz sem pak sednul zpet do 307sw, mel sem pocit, ze sem sednul do formule :P

Jedine ale co me u \"Citrona\" prekvapilo byla spotreba, ktery byla o poznani nizsi. Tu samou trasu z D do Prahy jezdim kolem 8,3 l/100km. Citroen spapal jen 6,6l/100km, pritom casove to vyslo uplne stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...