Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příspěvky


Bohumil

Recommended Posts

Původně zaslal: Velickin

Taky mám pojistku jen na 10 tKč a výměnu skla mi udělali za tuto cenu i s dešťovým senzorem a vč. práce. Pochopitelně to nebylo v peugeotu...

[upravil dne 23.3.09 Velickin]

Bylo to přes pojišťovnu, tak proč ne:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak mě ty ceny donutily nahlédnout do mé pojistky a zjistil jsem, že u Český pojišťovny mám připojištění čelního skla za 500,- Kč ročně s limitem plnění 20 000,- Kč, takže by mi to mělo pokrýt celou opravu i při těchto \"světových\" cenách. Dneska totiž na těch rozbitejch silnicích, zvláště když tě nějaký prase v obci předjíždí stovkou a s hvízdajícíma gumama (jak se to stalo synkovi), a než se rozkoukáš, tak je takovej borec pryč, aniž jsi schopen si přečíst jeho SPZ. No a pokud nemáš viníka, ani připojištění, tak si to hradíš celý sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měnila jsem okno loni v létě, mám ho připojištěné, ale pouze na 5t. Celkové náklady pro pojištovnu byly 8672,- (nebylo to v peugeotu) to je okno i práce, úplně stejné jako tam bylo.1500,- mi napsali jako spoluúčast a poslali mi 3500,-. Viníka jsem neměla, byl to projíždějíci kamion.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Aby jsme se náhodou přece jen nedočkali, koukal jsem na radar CHMU, ten je ale zahlce,, německý ukazuje nějakou činu jak se žene přes Šumavu, teď mi přišlo varování od hasičů, že budou silné bouřky a místy déš\'t s úhrnem srážek aý 100mm/hod. = 100litrů na metr. Tak snad to nebude tak prudký.

Radar zde : http://www.wetteronline.de/eurorad.htm

Blesky zde : http://www.wetteronline.de/blids/blids.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlacir1

Tak mě ty ceny donutily nahlédnout do mé pojistky a zjistil jsem, že u Český pojišťovny mám připojištění čelního skla za 500,- Kč ročně s limitem plnění 20 000,- Kč, takže by mi to mělo pokrýt celou opravu i při těchto \"světových\" cenách. Dneska totiž na těch rozbitejch silnicích, zvláště když tě nějaký prase v obci předjíždí stovkou a s hvízdajícíma gumama (jak se to stalo synkovi), a než se rozkoukáš, tak je takovej borec pryč, aniž jsi schopen si přečíst jeho SPZ. No a pokud nemáš viníka, ani připojištění, tak si to hradíš celý sám.

Tak to mas dobry, ja byl v pojistovne (taky CP) a menili mi pojisteni celniho z 500,- (limit plneni 6000,-) na 700,- (limit 12000). Maji na to nejakesi tabulky a co sem do nich koukal tak na 20000 jsou jen drazsi a novjejsi auta (607 apod). Ale co by mohlo bejt zajimavy tak me pani rikala ze od podzimu by meli pojistovat vsechny skla, tak sem zvedavej jestli se to bude vztahovat i na prosklenou strechu.

[upravil dne 29/5/09 Onassis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...