Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příspěvky


Bohumil

Recommended Posts

V ‎6‎.‎12‎.‎2016 at 5:59, misacekk napsal:

Tak jsem psal do Peugeotu a na stary model se to nevyrabi ten kryt na zimu. Chci se zeptat jestli nevite na co jsou tyto kabely vedle tlacitka na zamknuti. Neni to na cidla i kdyz je nemam ze by to melo pripravu.

IMG_20161204_173637.jpg

Jestli sháníš kryt "velká zima", tak si ho udělej sám! Kup si např. v hobby marketu takovou tu izolaci na trubky (dělá se i v profilu L), tu nařež na hranoly, olep černou lepicí páskou a namáčkni do mřížky nárazníku. A když si uděláš různé délky, můžeš je libovolně přidávat, nebo ubírat podle venkovní teploty. A to vše tě vyjde na pár korun, na první pohled to není vidět a je to velmi praktické. Toť moje zkušenost ... 

Upraveno uživatelem Drtikoll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To OK406

Lepší foto myslíš kvalitu???

Z té modré pěny nařežeš "hranoly" v rozměrech, aby se ti to vešlo do plastové mřížky nárazníku. Délku si upravíš dle potřeby. A protože je pěna modrá, tak jí olepíš černou lepicí páskou, aby to tak nesvítilo. Potom tyto nařezané a olepené "hranoly-záslepky" namáčkneš do mřížky nárazníku. A máš hotovo!

Nebo máš na mysli něco konkrétního???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

To Bohumil:

To si piš, že to funguje! O tomto víkendu u nás bylo -12*C a auto se citelně rychleji ohřeje. A když třeba někde 3 - 4 hodiny stojím (třeba na návštěvě), nebo při jízdě z kopce, auto tak rychle neprochladne. Časem vychytáš, kolik dát pásků na aktuální venkovní teplotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...

Tak trochu mě vypekla závada blinkrů na pravé straně. Připojil jsem vozík, chvíli to vše šlapalo, pak přestala jít pravá strana, i odpojení vozíku. Po uřezání šroubů vzadu u tažného jsem se dostal do zásuvky a vlivem vlhkosti, soli, . . . byly skoro sežraný dráty a konktory v dolní části. Vyměnil jse zásuvku, znovu zapojil a furt pravá strana nešla. Vyndal jsem vzadu z pravého světla to v čem držej žárovky a žárovka blinkru v rytmu lehce žhnula. Koukal jsem do pojistek, pojistky na blinkry jsem nikde v manuálu nenašel. Začal mě na zádech studit pot, jestli není odpáleného ještě něco dalšího. Pod volantem u páček vše šlo, nikde nic neshořelo. Pak jsem si vzpoměl, že jsem se jednou peklil s držákem žárovky blinkru v přpravém předním světle. Vyndal jsem to, žárovku zkusil solo a šla. Dal jsem jí do držáku a nešla. Naopak ně začaly pálit do prstů drátky, kterýma jsem to měl připojené ke zdroji. Žárovku jsem dal do jinýho držáku a svítila. Zandal jsem jí do světla a vše fungovalo OK. Sobotní odpoledne v pr..li, kvůli takové pí....ně. Zrovna bylo hezky, okolo jezdili cyklisti a já skřípal zubama pod autem. Jak se může sama vyzkratovat ta černá věc ve které je žárovka na blinkr to mi hlava doteď nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Nedávno jsem si dělal externí napájení mobilu a hledal jsem kam to připojit. Vyloupal jsem krytky, viz obrázek od "misacekk", vytahl konektor a šťáva tam šla. Ale pro nedostatek místa pod tlačítkama jsem to zase nastrkal zpátky. Nakonec jsem to připojil k napájení autorádia, za ním je místa dost. A šlapeto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...