Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příspěvky


Bohumil

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak, Jean bude jako nový. :D Dopřál jsem mu výměnu náplně klimatizace (po 12 letech) :o , zadní kotouče a destičky, oprava výfuku, výměna oleje. Tak už snad budu mít pokoj a jen jezdit a jezdit a jezdit a . . . (dokud se zas něco nepo....) :mrk:mrk .:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Tak, Jean bude jako nový. :D Dopřál jsem mu výměnu náplně klimatizace (po 12 letech) :o , zadní kotouče a destičky, oprava výfuku, výměna oleje. Tak už snad budu mít pokoj a jen jezdit a jezdit a jezdit a . . . (dokud se zas něco nepo....) :mrk:mrk . :super:super:super

No, tak se pochopitelně zase po.... další věc. Z převodovky se ozývá takový divný zvuk, který se se stoupající rychlostí zvyšuje. Je to pouze když je motor v tahu, nebo když motor brzdí. Jinak to slyšet není. Neni to žádně hučení, ale spíš takové cvrčení. Nedá se to dobře popsat, musí se to slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stavte slavobránu :D, Bohumil se tu ukázal :papa :papa :papa:D.

Tak to mě mrzí, že Ti to zlobí. Nenapadá mě, co by to mohlo být.

Plácnu blbost - spojkové ložisko???

Díky za soucit, ale spojkou to není. Má to podobný zvuk jak převodovka u soutěžáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...