Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugot 309-zrychlení


fitiny

Recommended Posts

Původně zaslal: Vokys

Původně zaslal: N3R3Z

jo to jako neříkám že je to blbej nápad... ale hlavní otázka byla jak poupravit slabší auto pro vyšší rychlost, popř odpich... výměna motoru za něco lepšího je dobrá :) když tam napasuješ Mi16 tak je to zas někde jinde :D (ale ta spotřeba)

Pche...náhodou s 1,9 GTI 16V jezdim v klidu za 8 litrů...tak jáká pak velká spotřeba?nemužu si stěžovat...:roker

sice nejezdim za 8, ale za 10 se po meste v pohode da (jezdim svizne).. hold lehky auto a silnej motor, ale vysvetlujte to HTPčkářům...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vokys

Joo HTP:D:D to je pila:D tam je to přesně naopak: velká váha a malej výkon:P

Po městě bych asi taky jezdil o něco víc...ale i tak... neni to žádná strašná savice:super

presne.. me se treba nepodarilo s tim autem zajet vyssi spotrebu nez 13litru.. no kdybych z kazdy krizovatky vyletel 1-2-3-4 do omezovace tak asi jo, ale pri hodne rychlejch presunech po meste a mimo mesto maximalne 12-13litru.. proto verim, ze se da jezdit s hodne nizkou spotrebou, kdyz vemu ze se da radit uz nekdy pri 2500ot, motor to v klidu bere, a pritom sem furt rychlejsi nez ostatni - vubec neni treba ten motor tocit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mno tak jsem konečně dokončil opravy (jednotka při vyblikání už nepíše žádné chyby) a spotřeba mi klesla z 11-12L na 9-10L v zimě a bavíme se o ježdění po městě (ovšem ne razantně, tedy rychle, ale bez akcelerací na maximum).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fitiny

Byla jsem zvyklá na rychlejší auta,třeba stará Kia ta frčela přes 220 a víc už ani na tacháči neukazovala,to byla paráda,dědečka mám ráda,mám k němu citový vztah,ale ta rychlost by mohla být lepší

A nikdy nebude lepší...prostě je to lenošnej diesel a takovej taky zůstane se s tím smiř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...