Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MOTOROVÝ OLEJ: výměna oleje, jaký používáte olej, značky typy množství


Shemik

Recommended Posts

Původně zaslal: Shemik

Nechapu Tvuj dotaz. Proc bych se tim mel zivit, chystam se na vymenu oleje, tak se ptam na nazory ostatnich.

A já nechápu Tvůj--obvykle se každý ptá po oleji do SVEHO vozu...

pro svůj motor...

[upravil dne 18/1/09 ozzy1956]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis a ja se neptam, tak jak bys ocekaval cili na olej do meho vozu, ale ptam se na nazory na znacky oleju a na to jake pouzivaji oleje vsech majitelu 807. Nevim co Ti na tom pripada tak nepochopitelneho, ale pokud bys nekdy zase nechapal nejaky muj dotaz, tak bych Te rad pozadal, abys do takoveho tematu nepsal ironicke dotazy a napsal mi soukromou zpravu, rad Ti v ni objasnim, co nechapes. Usetris tak zniceni tematu ihned po jeho zalozeni, cehoz jsi prave docilil. A to jen proto, ze neco nechapes. Dekuji Ti za vstricnost a za to ze priste misto ironizovani napises SZ a usetris ostatni Tvych ironickych vylevu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...

Chci se zeptat jak je to s výměnou oleje. Kde je vypouštění, jestli se tam dá dobře dostat, co výměna filtru(přístup)

Jinak vPlzni v servisu stojí výměna TOTAL INEO ECS 5W30 kolem 5tisíc včetně práce. To mi příde hoooooooodně když se 5litrů oleje dá pořídit za 1100

http://www.olfima.cz/inshop/scripts/price_list.asp?rnd=4454184

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
Chci se zeptat jak je to s výměnou oleje. Kde je vypouštění, jestli se tam dá dobře dostat, co výměna filtru(přístup)

Jinak vPlzni v servisu stojí výměna TOTAL INEO ECS 5W30 kolem 5tisíc včetně práce. To mi příde hoooooooodně když se 5litrů oleje dá pořídit za 1100

http://www.olfima.cz/inshop/scripts/price_list.asp?rnd=4454184

:o

jezdím k soukromníkovi na Valchu, leje mi tam Castrol Magnatec 5W40 a stojí mi to kolem 2.ooo,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím ke známýmí,dává Agip dle mazacího plánu je to AGIP SINT 2000 10W-40 ,ted ještě byla převodovka k tomu a filtry olej a vzduch,komplet vše včetně práce za 2450kč.

Jináč kdo dávate Castrol,pohledejte na netu,ale byly zaznamenány nějaké problémy u škodovek s nima ohledně zanášení čerpadel a sacího koše.

http://www.agip.de/de/html/folder_5490.shtml

Kdo má šestikvalt,tak tam přijde 2,4l oleje,to jsem zjištoval narychlo u strakiho

[upravil dne 13/2/11 12:03 Milan+]

[upravil dne 13/2/11 12:05 Milan+]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Doma. Filtr + 5l Shell Hellix Ultra 5W - 40,( obsah cca 4,5l něco Ti zbyde na dolití nebo do další výměny), cena celkem 1400Kč, filtr nedorvat jak.... třeba bys potom mohl mít olej ve vodě:)

....ale některý ty ceny jsou strašný:(

[upravil dne 13/2/11 13:55 jakstone406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...