Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla pro denní svícení: typy světel, integrace do obrysovek


Shemik

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Shemik

Kuci, bacha na ty denni svetla co mam ja, odchazi v nich jedna ledka za druhou, budu je reklamovat :roll

Kuci, tak se omlouvam za dezinformaci. :mad: Ty svetla jsou dobry a ledky v nich neodchazi, u me to bylo zpusobene spatnym zapojenim. :aut Prepojili jsme to a svitej vyborne :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, že to dobře dopadlo Shemo, možná se uvidíme v Chomutově, jsem zvědavej. Ještě musim pořešit pohotovost. Já mám ty světla koupený, ale zatim jsem se k tomu nedostal. Taky nevim, kudy přivedu ty kabely k baterce, asi budu mušet pod auto. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kuci, tak vsechno spatne, zpet na stromy :roll V jednom svetle uz jedna ledka blika a v druhym uz jedna nesviti a druha blika, takze to predpokladam dopadne stejne. Predtim jsme mysleli, ze to bylo zapojenm bez relatka, ale na tyhle druhy svetla jsme udelali zapojeni presne jak ma byt a jde to zas do haje. Tezko rict, jestli to byla jen spatna serie svetel, nebo jestli je ten vyrobek spatnej jako takovej. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: Tango C8

Zdarec. Má někdo na C8 namontová světla pro denní svícení? Myslím kde je má, nějaké foto, kdyby bolo možné, nezlobil bych se. Uvažuji otom ale nevím které a kam je dat. JA vím, rozměry su dané, ale realné obrázky jsou jiné :o

:papa

Není to sice C8 ale nevím jak moc se to liší. Hlavně doporučuji koupit kvalitní světla mě po 3 měsících u jednoho už odešly 2 LEDky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: btl.a

Mám už led světla namontované skoro rok(příspěvek výše), najeto skoro 20 tis km a jen si je pochvaluji, funkčnost bez závad.

A nějaký obrázek? Kam jsi to umístil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...