Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kontrolka motoru a ztráta výkonu


Martina81

Recommended Posts

Tak a už toho je dost :) Včera mizhasla kontrolka motoru a nápisem Antipollution fault, což tady bylo již několikrát diskutováno, ale já chvilku po rozsvícení kontrolky ztratila výkon. Jela jsem 90km/h rozsvítila se kontrolka, což je momentálně dost častá záležitost, a chvilku jsem ještě udržela rychlost, ale pomalu pak klesala a šlapání na plyn mi teda nepomohlo. Zastavila jsem a znova nastartovala a zas bylo vše ok, ale bohužel nevím, na jak dlouho. Může mi někdo říct, co s tím kurnik je? :)

[upravil dne 16/1/09 Martina81]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem to same,ale u benzinu.Auto prestalo reagovat,tak jsem zastavil a za minutku nastartoval a jel zase dal,tedy s tim,ze svitila kontrolka motoru a Anti.fault.To se stalo 2xbehem tydne,vzdy na dalnici.Ale pak uz nikdy,vse v pohode.Diagnostika nic neukazala.Jinak je to blby pocit,kdyz jsem jel 150 v levym pruhu a najednou to prestane uplne jet-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž jsem měl stejný problém u benzínu, vyřešily to nové kvalitní svíčky, ale v servisu mi řekli, že je to lambda sondou, tu budu projistotu měnit o víkendu, sehnal jsem jí levně.

Ale pochopitelně může to být něco jiného a u dieselu úplně něco jiného ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martina81

no jedu dneska za PP205 na diagnostiku a uvidíme, jen se bojím, aby se něco neměnilo zbytečně, zas nevydělávám jen na auto že.

Jsem student, bazarovou 307 mám 10 měsíců a po technické stránce jsem do ní investoval přes 25 000 kč :( A stále něco ...

Bohužel na nový vůz jsem neměl ani z daleka, ale příště to již nový vůz bude, vyplatí se to a jak to tak vypadá, šel bych třeba do Toyoty, apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martina81

Původně zaslal: Mirrae24

pls kolik stojí diagnostika u PP205??? Díky...

Zatím nevím, snažím se mu dovolat, ale je tak nějak nedostupný, ale když napíšeš přímo jemu, tak myslím, že nebude mít problém ti to sdělit.

A dáš mi číslo prosím? Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martina81

Tak už vím, včera mi PP205 na diagnostice řekl, že mám načipované auto (což je super), ale špatně, takže mi tam musí nahrát to co tam opravdu patří, takže výkon auta půjde víte kam? :) jojo tam :)

Tak hlavně že to není nějaká velká zrada. Tohle bude O.K. a auto ti pojede tak jako tak slušně. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...