Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostřikovače předního okna ???


Přema

Recommended Posts

Pánové dostříknou Vám za jízdy ostřikovače čelního okna až nahoru???? mě za jízdy ne jen tak do poloviny a mám horní půlku furt špinavou....pokud chci celé okno tak musím jet pomalu nebo stát....zdá se mi že mají trysky slabý tlak a nedostříkne to za jízdy až nahoru,že to sfoukne vítr.....dělá vám to taky????? Už jsem kontroloval jestli mi někde neuniká kapalina z hadičky a proto to má slabý tlak....ale na nic jsem nepřišel......:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to samé.... těším se na křižovatku nebo sjezd z dálnice, kde je mám malou rychlost, pak to dostříkne a okno je celé čisté po setření....Nad 50km/h max do půlky, taky mě to štve....Uvažoval jsem o výměně rozstřikovačů zda by to pomohlo,ale ještě jsem se k tomu nedostal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuto temu sa mozem vyjadrit, pretoze mam od piatku (9.1) vymenene trysky ostrekovacov a cast potrubia k ostrekovacom. Zdalo sa mi ze ostrekovace dobre nestriekaju tak som sa pustil do cistenia a podarilo sa mi prelomit jednu cast potrubia:potlesk Neskor som zistil ze sa neoplati cistit ani trysky - su to jednodielne odliatky z plastu a ja osobne som nenasiel sposob ako ich precistit (skusal som prefuknut kompresorom, pretiahnut drôtikom, ale vysledok ziadny). Musel som si objednat nove potrubie, tak som hned vzal hned aj dve nove trysky (jedna cca.14€). Ked som dosiel po matros do pazouta zarazilo ma ze system rozdelovania kvapaliny pre trysky je iny. Ta rozdvojka nie je v strede, ale hned na zaciatku hadicky (tej ktora je uz pod kapotou). Po namontovani som bol nazhaveny ako to vyskusam a konecne uvidim v noci na cestu:D Teraz to rozstrekuje vyborne:super Testoval som aj na dialnici (rychlost cca. 150 km/h) a bez problemov, okna mam ciste.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Na tuto temu sa mozem vyjadrit, pretoze mam od piatku (9.1) vymenene trysky ostrekovacov a cast potrubia k ostrekovacom. Zdalo sa mi ze ostrekovace dobre nestriekaju tak som sa pustil do cistenia a podarilo sa mi prelomit jednu cast potrubia:potlesk Neskor som zistil ze sa neoplati cistit ani trysky - su to jednodielne odliatky z plastu a ja osobne som nenasiel sposob ako ich precistit (skusal som prefuknut kompresorom, pretiahnut drôtikom, ale vysledok ziadny). Musel som si objednat nove potrubie, tak som hned vzal hned aj dve nove trysky (jedna cca.14€). Ked som dosiel po matros do pazouta zarazilo ma ze system rozdelovania kvapaliny pre trysky je iny. Ta rozdvojka nie je v strede, ale hned na zaciatku hadicky (tej ktora je uz pod kapotou). Po namontovani som bol nazhaveny ako to vyskusam a konecne uvidim v noci na cestu:D Teraz to rozstrekuje vyborne:super Testoval som aj na dialnici (rychlost cca. 150 km/h) a bez problemov, okna mam ciste.;)

Takže co doporučíš??????? Vyměnit trysky za nové??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: petertn1

Na tuto temu sa mozem vyjadrit, pretoze mam od piatku (9.1) vymenene trysky ostrekovacov a cast potrubia k ostrekovacom. Zdalo sa mi ze ostrekovace dobre nestriekaju tak som sa pustil do cistenia a podarilo sa mi prelomit jednu cast potrubia:potlesk Neskor som zistil ze sa neoplati cistit ani trysky - su to jednodielne odliatky z plastu a ja osobne som nenasiel sposob ako ich precistit (skusal som prefuknut kompresorom, pretiahnut drôtikom, ale vysledok ziadny). Musel som si objednat nove potrubie, tak som hned vzal hned aj dve nove trysky (jedna cca.14€). Ked som dosiel po matros do pazouta zarazilo ma ze system rozdelovania kvapaliny pre trysky je iny. Ta rozdvojka nie je v strede, ale hned na zaciatku hadicky (tej ktora je uz pod kapotou). Po namontovani som bol nazhaveny ako to vyskusam a konecne uvidim v noci na cestu:D Teraz to rozstrekuje vyborne:super Testoval som aj na dialnici (rychlost cca. 150 km/h) a bez problemov, okna mam ciste.;)

Takže co doporučíš??????? Vyměnit trysky za nové??????

Premo, v zaujme bezpecnosti by som urcite odporucil vymenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Tak jsem dnes zakoupil a nasadil nové trysky ostřikovačů,vypadá to dobře ale nebyl jsem to projet tak nevím jak se to bude chovat za jízdy......dám vědět jak to dopadlo.......

Cena? A jak složitá je výměna, můžeš napsat zhruba postup jak na to? Vyměním je taky...dík:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Tak jsem dnes zakoupil a nasadil nové trysky ostřikovačů,vypadá to dobře ale nebyl jsem to projet tak nevím jak se to bude chovat za jízdy......dám vědět jak to dopadlo.......

Tak jak to stříká, je to lepší vyplatí se výměna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

Původně zaslal: Přema

Tak jsem dnes zakoupil a nasadil nové trysky ostřikovačů,vypadá to dobře ale nebyl jsem to projet tak nevím jak se to bude chovat za jízdy......dám vědět jak to dopadlo.......

Tak jak to stříká, je to lepší vyplatí se výměna?

Zítra budu vědět...zatím jsem nikde nebyl,o víkendu se ozvu jedu na hory a jestli tam bude signál internetu 4G tak napíši jak to stříká......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

Zítra budu vědět...zatím jsem nikde nebyl,o víkendu se ozvu jedu na hory a jestli tam bude signál internetu 4G tak napíši jak to stříká......

Kam jedeš na hory? Taky jedu o víkendu na hory na týden do Orlických hor...

Malá Morávka - Karlov....ale jen na víkend......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...