Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena predneho skla


vrto

Recommended Posts

Vcera sa mi stala nemila vec. Na dialnici som dostal peknu ranu do predneho skla. Kamen to bol pekny a zanechal mi na skle kvalitnu jamku. Chcel som to dat zalepit, ale kedze je to v zornom poli, je nutna vymena celeho skla. Nastastie to spravim cez poistku, takze to nie je az taky problem. Skor by ma zaujimalo co s dialnicnou nalepkou a nalepkou KO. A este mam vypieskovane cisla na vsetkych sklach. Vypieskuju mi dodatocne len predne sklo? A len tak pre info, kolko stoji predne sklo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni na podzim se mi stalo to samé. Nevím jak to máte u vás, ale mám připojištěné čelní sklo u České pojišťovny. Takže jsem nejdříve zavolal do pojišťovny, tam nahlásil pojistnou událost. Dohodl jsem si s nimi servis na autoskla. Druhý den se mi ozvali ze servisu a specifikovali jsme přesně typ skla. Následující den ráno jsem dojel do servisu a po obědě jsem odjel s novým sklem. Dálniční známku mi perfektně přelepili. Vypískování skla mi udělali v Cebii, kde jsem je měl původně pískovaná. Měl jsem rezervní šablonu a na počkání mi to provedli a zadarmo. Cenu nevím, protože účet šel na pojišťovnu, ale jak jsem koukal do ceníků tak zhruba 12000,- Kč plus práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa stalo presne to isté minulý mesiac. Musel som ho meniť. Z nálepkami to nie je problém, nalepia ich na nové sklo. Všetko spravia v servise. Robili mi to v Peugeote v Trnave. Práca trvala cca 4 hod. ale keď som to išiel platit, tak suma bola 32.000,-Sk.:aut tiež to bolo ce poisťovnu, ale musel som to uhradiť a následne mi to preplatili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kamarat ja som to riešil cez sviatky, cena 660,- eur a pokiaľ maš škodcu v Alianz tak to musíš zaplatiť dopredu a čakáš dva týždne na spätnú platbu ako ja takže skus radšej inú. Sklo mi objednali zo dna na den, treba si dať pozor, sú dva typy skiel, praca na osadenie skla 4 hodiny, no rataj že auto teraz v zime musí byť suché na ohriate, čiže ja som ho mal v dielni od večera a dali mi ho na druhý den až o 16.00 nakoľko ten tmel musí v teple tuhnúť 5 hodín, a s nalepkami žiadny problém.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...