Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

centrál


niko555

Recommended Posts

centrál mi začal poriadne štrajkovať nie a nie zamknúť auto .

kl´´učom otočím iba do polovice - dalej ma to nepustí - stiahne kolíky na všetkých dverách do poloviuce a dosť no auto je otvorené - vratim kľuč ako by som chcel otvori kolíky vytlači von do otvarenej polohy . Musím isť pekne dnu si sadnuť a ručne pobehať s kolíkom hore dole že sa auto zamkne odomkne niekoľko krát a až potom sa mi ho podarí zavrieť z vonku klúčom -.

dik za rady:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: niko555

centrál mi začal poriadne štrajkovať nie a nie zamknúť auto .

kl´´učom otočím iba do polovice - dalej ma to nepustí - stiahne kolíky na všetkých dverách do poloviuce a dosť no auto je otvorené - vratim kľuč ako by som chcel otvori kolíky vytlači von do otvarenej polohy . Musím isť pekne dnu si sadnuť a ručne pobehať s kolíkom hore dole že sa auto zamkne odomkne niekoľko krát a až potom sa mi ho podarí zavrieť z vonku klúčom -.

dik za rady:roll

Takto se mi chová když je slabá baterka a teplota nula a míň ---- máš řádně nabito?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako zistím že je dobre nabitá bat. baterku mám zhruba dva roky ešte som ju nenabijal . ako často alebo kedy sa ma bateria nabiť . je na palubovke najaká kontrolka ktorá by mi ukazovala stav baterie . aký je postup pri nabijani - prúd - doba nabijania .

dík za rady:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nebude baterkou, jestli ti auto jde normálně bez potíží nastartovat, po nastartování ti nesvítí žádná kontrolka tak je problém jinde...

Pravděpodobně se ti mohlo uvolnit náké servo ve dveřích a proto to ted nejde zavřít přes centrál.... Co se tak párkrát stalo mě něco podobného. Chtěl jsem zamknout a nechtělo to jít až do konce, ostatní dveře akorát cvakli a nic víc se nestalo... Až jsem musel rozebrat dveře a servo trochu posunout aby se sním zase dalo hejbat v celé délce...

Skusil si zamknout a odemknout přes obě přední dveře? Jestli ti to dělá jenom u řidičových dveřích bude problém tam... Pak je ještě jiná možnost že si skus zamknout auto zevnitř od řidiče když zamáčkneš ten čuflík, sleduj co se stane, když se to zamkne a zase odemkne tak to můžou dělat levý nebo pravý přední dveře...

Další možnost je ta, že odpojíš baterku aby si vyřadil centrál a skusíš každy dveře odemknout a zamknout, jestli ti náký nepůjdou úplně dokonce odemknout nebo zamknout je jasný že se ti pohlo nebo porouchalo servo a budeš si snim muset pohrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...