Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denne svetla


kello

Recommended Posts

Vidím, že minule sa tu rozbehla diskusia o denných svetlach. Nejako mi to nedá, vŕta mi to v hlave. V jari chcem sa objednať na tu diagnostiku. Može tu niekto vložiť obrazok, foto ako svietil 308 s dennými svetlami? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Kristepane však to sú normálne tvoje origo stretávacie svetlá, len ich nezapneš ručne ale sa zapnú samé po naštartovaní.

To nejsou, u 308 jsou speciálně přední denní světla 21W :-) akorád že češi aktivují nevím proč H7 zbytečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to nechal pres diagnostiku aktivovat pred 3 tydny a je to parada.jel jsem se do PEUGEOTU na to jenom zeptat a oni mi to udelali na pockani a nic jsem neplatil:D.porad mam zaplou automatiku a samo se mi prepinaji tlumene a denni sviceni(nezamenovat s parkovackama).zalezi,jestli je venku tma,nebo svetlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja xenon nemam.kdyz se podivas na zarovku od parkovacek,tak uvidis 2 vlakna.slabsi je parkovacka a to hrubsi je na denni sviceni.a to je taky jedine,co mi na aute sviti,kdyz mam zapnute denni sviceni.zadni svetla nesviti a taky nesviti nic na palubovce.az auto vyfotim,tak bych ti to poslal na email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to maju aj audinky, že in svietia len predne svetla a zadne nesvieti, sused ma audi A6 bez tych diodových pásikov vpredu - denne svetla, on ma denen svetla ako 308. Ak ich ma zasvietené tak zadné svetla nesvietia mu. Ináč minule hlboka tma a jeho dcerka šla s dennými svetlami, zadok jej vobec nesvietil, neviem ako videla s tymi dennými svetlami:myslim

[upravil dne 5/1/09 kello]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri dennim sviceni nemusi svitit zadni svetla...............................................................................................................

V následujícím textu uvádíme vybrané požadavky na umístění z předpisu EHK/OSN č. 48 (základní) na denní svítilny:

počet - dvě na přídi vozidla

na šířku - max. 400 mm od bočního obrysu vozidla a nejméně 600 mm mezi sebou (u vozidel s šířkou menší než 1300mm může být 400 mm)

na výšku - od 250 mm do 1500 mm nad vozovkou.

K elektrickému zapojení denních svítilen připomínáme zejména, že jejich zapojení zajistí plnění následujících podmínek:

svítí samostatně bez obrysových světel,

automaticky se zapínají s polohou \"klíčku\" pro běh motoru a zhasnou po vypnutí motoru,

povinně se automaticky vypínají při rozsvícení světlometů

kontrolka je nepovinná.

Z výše předepsaných požadavků na montáž vyplývá, že se automaticky rozsvítí bez dalších světel či svítilen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...