Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Foto 406 coupe - přihoďte ty svoje


Libor T16

Recommended Posts

no ony ty fotky jdou trochu opačně časem , to rozbité coupe je to hdi co je na te fotce společně s tím třílitrem, já ho koupil šlehlé na bok z belgie , měnil jsem celý bok za ten červený a výsledek je to s tou spz ?M? 0203. už je v pořádku a rok a půl ho používám . tehdy me vyšlo na 120tis rozbité, mělo najeto 61tkm, má plnou palbu , i navigaci a tempomat , je to rok 03. celkově po opravě a celolaku me vyšlo před rokem a půl na 185tis i s přihlášením , když jsem tehdy sháněl stejné , s podobnými kilometry a navigací tak se pohybovalo kolem 450tis kč.

ty kola Atlantis a nový nárazník jsem měl původně na tom třílitru -* no a musel jsem je sebrat na hdi a na třílitra dát původní věci a prodat ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím že ty atlantisy jsou opravdu nejlepší kola , jaké se dají na peugeota dát , mají ale nevýhodu s ET - musel jsem dát 3cm podložky a stejně jdou těsně nad brzdičem brembo , ale hlavně jsou moc úzké - aby to vypadalo normálně , tak musím jet pneu o šířce 205.

taky jsem si všiml , že se mi líbí víc , když ta lišta co jde nad bočními okny je místo černé stříbrná , potřebuji ty lišty sehnat nové na obě strany , vlevo ji ještě nemám a vpravo je poškozená od půlcihlovky , když mi vykrádali auto

a když už jsem u toho , co mi chybí - tak ty lišty , boční erb a nápis pininfarina , a jedno kolo do rezervy - atlantis , takže kdyby jste to někdo měli , tak koupím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: s1600

Původně zaslal: Libor T16

tahle je cizí , ale taky pěkná

:potlesk:potlesk..serie?..nebo je ten predni naraznik jiinej?...

ten je celej dělanej z laminátu a už stihnul rozpraskat !! toto je stará fotka z inzerce, když jsme pro ni jeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotnej nápis pininfarina bych měl, bohužel bez erbu.

Ještě k těm kolům. Ono to nikde není pořádně poznat, ale zdá se mi že vidím středový pokličky. Což by znamenalo, že to nejsou Atlantisy, ale Challengery. Vypadají skoro stejně, liší se jen v detailech:

Atlantis - dávaly se na 206 RC, rozměr 7Jx17, ET 28, nemají středový pokličky.

Challenger: ty jsou z 307, rozměr 6,5Jx17, ET 31, mají středový pokličky.

Píšu z hlavy, snad je to správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to máš pravdu ! to jsem nevěděl , jsou to jen 6,5 a mají pokličky !!! tak ty atlantisi , pokud nemají středové díry ,tak se taky pěkně blbě vyvažují - musí se dávat na mezikus , nejdou nasunout na trn. , ale 7 palců by se hodilo. nemáš foto obou vedle sebe ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

černá je best ze všech barev téměř na každém autě...

dávejte tady jen svoje auta... ať v tom není chaos... doma mám stovky fotek růz.coupé, ale o tom tohle téma není, anebo se pletu?:myslim

Dovolim si az tak nesuhlasit s tou ciernou... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Choze406

Díky pánové,tak to jste mě potěšili :super

Jelikož jsou na kolech drobny oderky tak bych je chtel nechat přelakovat a udělat z nich Bellini Bella Black

2cy629s.jpg

[upravil dne 3.1.2009 Choze406]

ta černá je bakbak :D se mi nelibit vůbec :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...