Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřeba 307


Hary

Recommended Posts

Původně zaslal: Otan

Mám 307SW hdi, 1,6, 66kW 3 měsíce a spotřeba dne PP 4,4l dle měření 4,8 l. Bál jsem se to napsat, že budu pro smích, ale jsou tu podobné spotřeby a opravdu jezdím piánko, když ten PP mne pořád hlídá. Je to super auto!!

Presne tak

Mám 1,6 66kw za 5000km podľa PP 4,6-4,7 skutočnost tak 5,2 l/100km a nie som pomalý. Denne tych 30-35 km do prace a späť. V zime na dovolenke pocestach 50/50 , 90 1trieda dialnici 140 priemer 5,6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky přidám svůj poznatek cesta do chorvatska a pak trochu cestování kolem moře na nádrž 60l. jsem najela cca 1350km. Je to neskutečné, ale velmi potěšující. Podle PP spotřeba 6l na 100km, ale skutečnost je cca 4,5l :o:o u nás jezdím na nádrž cca 1100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Já mám spotřebu

-delší cesty -7l

Po městě, kratší cesty s využíváním výkonu na předjíždění a dálnice 150km/h -8.1l.

Jsem mile překvapen, čekal jsem to horší. Počítač i měření podle tankování souhlasí +-0.1. Tohle je spotřeba ještě na benzín. Teď tam mám krátce LPG tak časem uvidíme. Zatím do 9.5l LPG.

Těch 100kw se mi líbí, jsem rád, že jsem nekoupil 1.6.

[upravil dne 30/8/11 21:42 od dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

no dpc to len ja mam taku pazravu kravu? na palubnom pc mam asi priemernu hodnotu dojebanu lebo stale ukazuje 7,5l a este sa ani raz tato hodnota nezmenila odkedy som ho kupil. No ako pozorujem okamzitu spotrebu tak priemer mi vychadza medzi 9-10l !!!

ked drzim rychlost na rovinke cca 100-105km/h tak ukazuje 6,2L-6,5L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boldo307: ale ty mas benzin...ta spotreba sa mi zda byt este nejaka mala :D

ako nestazujem sa, to auto ide skvele a teraz pozeram v serboxe, ze oni udavaju priemer 10L na toto auto :D

tak asi mas pravdu ze som na tom este dobre. Ale stastie ze nerobim vela kilometrov inak by som to neuzivil asi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2.0 HDI, 100 kw a ked idem podla predpisov v pohode sa zmestim do 4,8 l/100km. Moj tyzden: 5 dni v Bratislave, 200 km dialnica a 200 km normalna cesta. toto robim uz treti tyzden, a spotreba 5,4l/100 km a najazdenych za tri tyzdne 1400 km. Na dialnici vzdy okolo 130km/h. Myslim, ze super spotreba. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...